Babetta 210 (1981)

Aktualizováno 30.10.2021

Deník motorky
Nalezeno 14 záznamů

• Dvoutaktní chvilka poezie

mámo, jedem všichni pikslou na Chotuc a nebo jedu s klukem. Odpověď nebyla jednoduchá, ale lehké nadšení cítit bylo ale jen decentní s odpovědí ne jednoduchou..."já bych jela a bla bla bla bla a zase bla bla bla" ale j

Vloženo: 21.01.2024
    Uskutečněno: 21.01.2024
  • soukromý ELEFANTENTREFFEN

Dnes jsem potřeboval zajet na odběr krve, kroutím třetí tejden doma a už mi z toho hrabe. Protože jsem to chtěl vyřídit rychle, auto jsem na poskakování v -4°C nechtěl trápit a kolo by bylo moc pomalé a třeba bych to neu

Vloženo: 06.12.2023
    Uskutečněno: 06.12.2023
  • rychlovka

na motorce to nejde, lanko stále nikde, což by nevadilo, stejně byla stále velká vedra a to se moc jezdit nedá, teda dá ale spíš v tričku a to pak čmelák nebo sršeň nebo masařka do ramene bolí :-D A tak jsem synkovi na

Vloženo: 18.07.2023
    Uskutečněno: 18.07.2023
  • Už to zase nejelo

Takže, Včera jsem se naštval a vyhodil jsem dellorto i s mezikusem, nasadil zpět starý dobrý Jikov trošku s obavami aby problém s dušením a jízdou na sítič netrval... a ejhle. Babeta startuje stále na cuknutí( novej ty

Vloženo: 16.06.2023
    Uskutečněno: 16.06.2023
  • proč to nejelo

Zase drobná šlamastika, komedie při odjezdu od boxu balíkovny na hlavním nádraží a to proto, že mi to jelo, nejelo, a pak už jsem tlačil domu. Příčina? Rozlítnul se mi chcípák a drát se pěkně ukostřil o řidítko. Než jse

Vloženo: 31.05.2023
    Uskutečněno: 31.05.2023
  • drobný tuning

Tak jsem si na babettě málem rozbil držku, když mi při brždění za náklaďákem prdlo přední lanko :-P Takže objednána sada lanek a různý kravinky. dále se mi zdálo že karbec blbne, tak jsem jej rozebral a vyčistil. žádná

Typ: Údržba
    Vloženo: 11.05.2023
    Uskutečněno: 11.05.2023
  • Franta svár

bohužel, babetta ještě když byla v rukách synka, se jí vylomila již evidentně vařená trubička na spod rámu, jíž prochází osička stojanu. Bratr dovezl pseudo svářečku z Lidlu na plněný trubičkový drát, babettu jsem vyvěsi

Vloženo: 06.04.2023
    Uskutečněno: 06.04.2023
  • Emoce vypustit je někdy prostě potřeba

A tak jsem si mezi nočními upravil šlapku na babetě protože tam byla z kola a byla moc hluboká na ose a klínek šel částečně mimo výřez takže jsem jí zkrátil flexou, zaleštil, nasadil klínek a vyrazil směr Dvory Čilec st

Vloženo: 25.03.2023
    Uskutečněno: 25.03.2023
  • Provětrání ZVL stroje, kolik to vlastně žere

Tak jsem pozdě odpoledne se hodil do motohadrů a termoprádlo teda pod to, a vyrazil směr Hořátev, Sadská, Milčice, Tatce, Lipany, Třebovle- mňam ta skvělá uzenina od nich |-) , Kouřim, Bošice, Štítary, Kolín, V.Osek a př

Vloženo: 23.02.2023
    Uskutečněno: 23.02.2023
  • převzetí stroje

Milý deníčku, babettu jsem od syna odkoupil, jemu stačí motokolo a hlavně "strašně" potřeboval novej mobil. Říkám mobil - nasrat !!! protože takovou spotřebu displejů a mobilů nikdo nemá,, leda žéééééé a co takhle babet

Vloženo: 17.01.2023
    Uskutečněno: 17.01.2023
  • Výlet a sběr

Dal jsem klukovi dohromady motokolo z mého starého horáka, s malým rámem 17". Hrozně lehké, úzké příjemné kolo co mi přenechal švára. Až na ty mitasky, který jsem dával nedávno,ty jsou do terénu super ale na asfaltu mají

Vloženo: 05.10.2022
    Uskutečněno: 05.10.2022
  • Dellorto

Synek si strašně přál karbec dellorto SHA 14.12L a tak ho dostal. Dnes nainstalován. Musela se akorát dát delší benzínová hadička a vykrouhnout kousek levého plastu co kryje u benzínového kohoutu rám. Ten se na spodní st

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 22.08.2022
    Uskutečněno: 22.08.2022
  • Objevy

Rám polyt odbarvovačem, žádný zázrak,.škrábeme to, hrůza. Objevujeme také zalakovanou rez, místy musím a chci, to pískovat. Pod stojanem se zespod rámu nedostanu, po zalakování trubku vyleju rezistinem. Takovéto práce

Typ: Oprava
    Vloženo: 20.06.2022
    Uskutečněno: 20.06.2022
  • Rám u stojanu poškozen

Při koupi jsem si nevšiml, že je asi poškozen rám u stojanu, ten upadl, celá ta trubička pro osičku stojanu je vylomená a ten kus rámu nad tím bouchnutej. Tak nám poštou přišel jiný rám ale je to polakované tak různě a r

Vloženo: 15.06.2022
    Uskutečněno: 15.06.2022