Yamaha TMAX (2001)

Aktualizováno 19.1.2023

Deník motorky
Nalezeno 57 záznamů

• Dopis z Kopřivnice

Po posledním rychlovýletu jsem bohužel zalehla na celý měsíc +o( Nachlazení bylo tak silné že přešlo ve virózu z toho byl zánět středního ucha a nakonec zánět spojivek. Nevěřila bych že když mi nebyla zima, je možné t

Vloženo: 07.12.2022
    Uskutečněno: 07.12.2022
  • Pekelně rychlá odpolední vyjížďka

Ahoj, nějak se mi ,,po sezoně" nechce zazimovat miláčka. Tak z toho jsou odpolední polety okolo baráku, ještě že mám tolik možností. Jen je švanda dorazit domů, pomazlit kočky, sypnout granule, hodit kabelku do rohu obli

Typ: Dovolená
    Vloženo: 19.10.2022
    Uskutečněno: 19.10.2022
  • Odpočinek

Jak trávím volno. Studuju návod, uklízím dům a garáž, sekám trávu a bavím se u blbinek. Narazila jsem na foto níže a hodně jsem se pobavila. Kupodivu to celkem sedí, alespoň u těch které jsem zatím potkala. Honda ..

Typ: Dovolená
    Vloženo: 16.10.2022
    Uskutečněno: 16.10.2022
  • Dvoudenní trip rozloučení se sezónou Čekyně, Olomouc a

Výjezd z bandou na ukončení sezóny Přerov. Předně bych chtěla pohanět organizaci ukončení sezóny. Našli jsme si tipy a vybírali z několika možností Frýdek-Místek , Čekyně, Olomouc. Vyhrála Čekyně protože jsme se částeč

Vloženo: 09.10.2022
    Uskutečněno: 09.10.2022
  • Pro Štramberské uši přes Teplice nad Bečvou s partou

Dneska bylo super počasí na vyletování. Domluvili jsme se z celé Severní Moravy. Ostrava, Bruntál, Lipník nad Bečvou, Nový Jičín. Sraz byl v Teplicích nad Bečvou a cíl cesty Štramberk. Parta si projela viadukty než dor

Vloženo: 06.10.2022
    Uskutečněno: 06.10.2022
  • Větřkovice a Tylov

V neděli jsem koukala na FB co kde a kdy by se dalo ještě objet, zkouknout a vyšel z toho výlet. Výstava hlavolamů v kulturním domě Větřkovice, bylo zajímavé vidět tolik hlavolamů pohromadě a mít možnost si je vyzkoušet

Vloženo: 03.10.2022
    Uskutečněno: 03.10.2022
  • Hranice podzimní vyjížďka

Dnes jen tak zlehka. Do Hranic na setkání v místním motoklubu

Typ: Sraz
    Vloženo: 01.10.2022
    Uskutečněno: 01.10.2022
  • Slezská Harta a Kružberk

Tak dnes to ráno vypadalo že počasí se umoudřilo a bude náznak babího léta. Sluníčko se dralo mezi mraky a ty se honily po obloze jako divé. Člověk by řekl že napohled bude zima ale bylo příjemně teplo. Takový paradox.

Vloženo: 28.09.2022
    Uskutečněno: 28.09.2022
  • Čičmany a Rajecká Lesná betlém

Sobotní výlet začal zvláštním ránem. Mělo být krásné počasí, no u mě bylo šest stupňů u kluků z bandy námraza a tři stupně. Vyrazili jsme tedy do pěkně sychravého dne. Směr Rožnov na sraz a na pidi kávičku, která byla vý

Vloženo: 24.09.2022
    Uskutečněno: 24.09.2022
  • Hrad Svojanov

Tak dnes mám za sebou první delší vyjížďku s partou. Domluva byla že mě vyzvednou, neboť moje zadní pneu po Vinohradech volala po výměně, byla ještě původní od pořízení skútru a tuhle sezónu dostala fakt na frak. S tím

Vloženo: 17.09.2022
    Uskutečněno: 17.09.2022
  • Putování mezi vinohrady

Editace: konec byl psán heslovitě, zážitků bylo neuvěřitelné množství takže malé doplnění Tak jsem se rozhodla na poslední chvíli změnit plány a vyrazit na pidi akci Putování mezi vinohrady. Akce se koná v camp Pála

Vloženo: 26.08.2022
    Uskutečněno: 26.08.2022
  • Hraniční vrch

Dnešní vyjížďka začala později než jsem plánovala. Déšť nám lehce přeorganizoval itinerář bylo v plánu jet poněkud volněji a zpět ev. přes Polsko i tak to byla pěkná projížďka. Čekala nás rozhledna na Hraničním vrchu. P

Vloženo: 06.08.2022
    Uskutečněno: 06.08.2022
  • Servis poděkování

Zdravím všechny, i když nevím koho :-D . Po posledním povzdechu že si to tady píšu víceméně pro sebe (což mi bylo jedním z Vás vyvráceno) chci poděkovat za rady, tipy a podporu jak písemnou i psychickou a v neposlední

Vloženo: 31.07.2022
    Uskutečněno: 31.07.2022
  • Bebek

16.7 odpolední program: Restaurace Bebek, konec světa, téměř přesně doslova. On tam totiž není signál. Až se budu chtít někam uklidit kde mi nikdo nenapíše ani nezavolá, pojedu tam. Nebude to jako 2019 přes půlku světa

Vloženo: 17.07.2022
    Uskutečněno: 17.07.2022
  • Jen tak Prusinovice

Editovano: 16.7.2022 Tak jsem se ráno odhodlala hodit do placu návrh na vyjížďku. V 10:30 výjezd směr rodné město, po cestě jedna zastávka v Odrách, trošku se zatáhlo a rozpršelo. Tim pádem se to natáhlo na delší výle

Vloženo: 10.07.2022
    Uskutečněno: 10.07.2022
  • Podvečerní zkouška, první jízda

Tak dnes 4.7 jsem si odvezla Maxika domů. Vzala jsem to malou oklikou abych si vyzkoušela pomalou i rychlejší jízdu. Zda neuslyším něco jiného než v sobotu, nevšimla jsem si i když párkrát mi zatrnulo. Ozýval se šustivý

Vloženo: 04.07.2022
    Uskutečněno: 04.07.2022
  • Miláček

Konečně... Provozní kapaliny doplněny už zbývá jen natankovat a vyrazit. Olej se nikde netlačí, chladící kapalinu nejspíše probublinkovanou nemám, zvuk je nezvyklý, jen po roce a dvou letošních pidi vyjížďkách mám pocit

Vloženo: 03.07.2022
    Uskutečněno: 03.07.2022
  • Maxiček ll

Zdravím, sice si to píšu víceméně jen pro sebe, páč nikdo nekomentuje ani nevyvrací moje povzdechy, přidám snad téměř poslední příspěvek týkající se té mojí anabáze. Vidět Maxika rozebraného neni tedy nic moc. Ne že b

Vloženo: 23.06.2022
    Uskutečněno: 23.06.2022
  • Maxiček díly ???

Zkusim trochu popsat či vypsat se z té detektivní práce. Hledání dílů bylo nutné, nudné, zábavné, rozčilujicí. Servisní manuál odtud (Motorkari.cz) stažený projity už snad milionkrát. Díly s part number dohledány,

Vloženo: 16.06.2022
    Uskutečněno: 16.06.2022
  • Servis II

Tak první servis nedopadl úplně podle představ a očekávání. Bohužel mimo regulátoru odesel i stator a ne neni to špatně odvedená oprava, pouze následek několika věcí. Jak jsem dříve psala při první výměně oleje byl poně

Vloženo: 13.06.2022
    Uskutečněno: 13.06.2022
  • Technická

Tak mám první svou přípravu na technickou za sebou. Velká zábava to ze začátku nebyla. Na první pokus nastartoval, benzín se rozvoněl, světla v pohodě. Říkám ok vysupem z garáže, trochu natěsno ale vyšlo, vytahnu kompr

Vloženo: 29.04.2022
    Uskutečněno: 29.04.2022
  • Maxiček servisní anabáze

Tak konečně je Maxik doma, špinavý, vybledlý, někomu bylo fuk že jsem požádala o zakrytí plachtou kterou byl na servis vybaven, naštěstí nepoškozen víc než jsem zvládla já. Druhý mnou vybraný servis je pro mě famózní zá

Vloženo: 09.11.2021
    Uskutečněno: 09.11.2021
  • Servis se chýlí ke konci

Tak konečně mazlík půjde do servisu, kde byl doteď nechci pátrat. Servis domluven. Klučina je velmi vstřícný na neznalý pako jako já. Celkem nechápal co je složitého na tom najít cestu v trase dobíjení a chybu. Zajímá

Vloženo: 31.10.2021
    Uskutečněno: 31.10.2021
  • servis, neservis

Tak já mám po sezoně a dokonce i po náladě. Skútr oficiálně v servisu od 12.7 plus minus. Díly ,,objednány" čeká se. Závada spíš neodhalena než vypátrána. Když už mi ruply nervy kde že to jako je, byť jsem řekla, že kdy

Vloženo: 21.10.2021
    Uskutečněno: 21.10.2021
  • Maxiček

Bohužel, vypadá to že závada se nenašla. Objednán alternátor a regler a bude se vyměňovat postupně. Našla jsem pár slušných chlapů co poradili a dva co nabídli místo batůžku ať se mi nestýská tak moc po větru ve vlasech

Vloženo: 12.09.2021
    Uskutečněno: 12.09.2021
  • Servis

Tak servis se táhne, hezké dny snad nezačnou ubývat, super načatá sezóna je že by v půlce ??? Jsem zvědavá co nakonec bude s tím mazlikem...

Vloženo: 25.07.2021
    Uskutečněno: 25.07.2021
  • První větší servis

Tak první výměnu oleje bez asistence jsem zvládla (květen), nová přední pneu pořízena (červen) původní sjeta do hladka a osázená bouličkami, hodila by se asi i zadní, tam se ovšem rozchází názory kamarádů, servisu skútrů

Vloženo: 07.07.2021
    Uskutečněno: 17.05.2021