Yamaha TMAX (2001)

Vlastník Kočičinka
Vloženo 13.4.2021
Aktualizováno 19.1.2023

Vloženo: 07.12.2022, Uskutečněno: 07.12.2022, Zhlédnuto: 19x

Po posledním rychlovýletu jsem bohužel zalehla na celý měsíc
Nachlazení bylo tak silné že přešlo ve virózu z toho byl zánět středního ucha a nakonec zánět spojivek. Nevěřila bych že když mi nebyla zima, je možné tak hodně prochladnout. Vracela jsem se sice uz za tmy, bylo po západu slunce cítit znatelný rozdíl v teplotě, ale nikoliv zima.
K dovršení všeho přišlo do schránky oznámení že mě čeká dopis odeslaný z Kopřivnice. Dle adresy obecní úřad. V práci padly sázky co to bude a hlavně za kolik to bude.

Mno přišla kniha, co jsem si objednala k Vánocům Takže se nikdo z nás netrefil, sázku nevyhrál a já se těším na volný večer až se začtu.
I tohle se může stát když děláte blbiny

elvis78 (133) napsal 28.12.2022 v 12:05

1 reakce

Kočičinka
Kočičinka 10.01.2023 v 20:07

No bylo to takové jako že možná jo, větší sranda byla se sázet

• Nejkrásnější motorkářské trasy v Evropě

Tak pročítám a plánuji, vypadá to zajímavě Dovybavit, doupravit, kontrola v servisu Nabalit a trada do světa tedy Evropy Plán 21.6-30.6.2024

Typ: Dovolená
    Vloženo: 16.04.2024
    Uskutečněno: 16.04.2024
  • Mohyla Rastislava Štefánika a hrad Branč

Druhý výlet, opět Slovensko, opět sraz Mac . Dnes malá výhoda, nemusela jsem do Ostravy vyzvedli mě cestou u nás na Benzině, tedy mě a můj doprovod. Krátký uvítací kolečko a zběžně představit kolegu, když jsem řekla Pe

Vloženo: 06.04.2024
    Uskutečněno: 06.04.2024
  • První letošní... Strečno

První větší výletní a že tedy bylo maxi, ne na vzdálenost ale účastníků. Motorek a skútrů bylo celkem dvacet. Sraz klasicky Ostrava Mc Donald, optimální místo, dostatečné parkoviště, devadesát procent trefí :-D vymota

Vloženo: 30.03.2024
    Uskutečněno: 30.03.2024