Yamaha T-max (2001)

Vlastník Kočičinka
Vloženo 13.4.2021
Aktualizováno 29.4.2022

Vloženo: 23.06.2022, Uskutečněno: 23.06.2022, Zhlédnuto: 144x

Zdravím, sice si to píšu víceméně jen pro sebe, páč nikdo nekomentuje ani nevyvrací moje povzdechy, přidám snad téměř poslední příspěvek týkající se té mojí anabáze.

Vidět Maxika rozebraného neni tedy nic moc. Ne že by nebyl zajímavý a je potřeba jej udržovat jen připomíná že pořád ještě nejezdím.
Prostě škoda že musím pokračovat na etapy. Jasně dát to do ofiko servisu to umí každý, jen když si to ošahame, budeme o něco málo chytřejší. SNAD
Taky navíc klučina co mi pomohl loni teď bohužel má tak málo času že jsem ráda že alespoň pomůže po telefonu. Takže konzultace, tahání rozumů, naštěstí nejedeme pokus omyl, ale postupujeme pomalu vpřed.
Teď uz je stator na místě, okraje víka vyčištěny a pripraveno na poslední krok. Uložení všech komponentů a těsnění chybí ještě jedno. Napadlo nás to až vlastně nakonec, už tu mohlo být
Takže pak smontovat, nalít olej a chladicí kapalinu. Projet případně odvzdušnit.
Děkuji za trpělivost s mými spíš příběhy než možnost poučení pri rozmontování a opravě.
Ještě me čeká přelakování, no spíš kolegu co mi pomáhá

Kočičinka (3) napsal 23.06.2022 v 15:50

Aha sem to nejde

elvis78 (46) napsal 23.06.2022 v 15:03

Já to taky sleduju, a jsi fakt ženská? Podle textu a nicku jo, promiň za mou zvědavost
Jsem motorkář, původně fichtlař a plechovkář, ale taky jsem bývalý skůtrař. Skůtr je svělá věc. Chybí mi.
Na moje zápisy taky skoro vůbec nikdo nereagoval. Nevim proč je tam ten odstup.

1 reakce

Kočičinka
Kočičinka 23.06.2022 v 15:43

Představ si že jo, ale asi fakt od rány. Puffi může potvrdit sice jsme se nepotkali, ale kdo jiný by takové bejkarny vymyslel že, máš přidány fotky

puffybodie (215) napsal 23.06.2022 v 11:24

Nahodou. Jsou tady lidi co tu anabazi sleduji a malem ani nedychaji A zase budes vedet jak to vypada vevnitr co se opravilo to taky neni na skodu, i kdyz teda ten cas a penize co to stoji no

1 reakce

Kočičinka
Kočičinka 28.06.2022 v 23:03

Náhodou kdyby nebylo tý anabáze nepoznám super mechanika a tady pár kamarádů co pomůžou...

• Maxiček díly ???

Zkusim trochu popsat či vypsat se z té detektivní práce. Hledání dílů bylo nutné, nudné, zábavné, rozčilujicí. Servisní manuál odtud (Motorkari.cz) stažený projity už snad milionkrát. Díly s part number dohledány,

Typ: Oprava
    Vloženo: 16.06.2022
    Uskutečněno: 16.06.2022
  • Servis II

Tak první servis nedopadl úplně podle představ a očekávání. Bohužel mimo regulátoru odesel i stator a ne neni to špatně odvedená oprava, pouze následek několika věcí. Jak jsem dříve psala při první výměně oleje byl poně

Typ: Oprava
    Vloženo: 13.06.2022
    Uskutečněno: 13.06.2022
  • Technická

Tak mám první svou přípravu na technickou za sebou. Velká zábava to ze začátku nebyla. Na první pokus nastartoval, benzín se rozvoněl, světla v pohodě. Říkám ok vysupem z garáže, trochu natěsno ale vyšlo, vytahnu kompr

Vloženo: 29.04.2022
    Uskutečněno: 29.04.2022