Indian Roadmaster Classic: královská jízda v sedle z buvola
17.05.2018
Indian Roadmaster Classic
| 2018 | |
|---|---|
| Doplnit technické údaje pro chybějící ročník Upravit chybné údaje | |
|
V databázi evidujeme více jak 200 000 technických údajů motocyklů. Může se proto stát, že některá technická data budou obsahovat nepřesnosti nebo nejsou zcela doplněná. Prosím, upozorněte nás na nepřesnosti a ihned to opravíme. Děkujeme. |
|
| Objem | 1811 cm3 |
| Točivý moment | 161.1 Nm |
| Otáčky při max toč.mom. | 3000 ot/min |
| Druh motoru | Spalovací |
| Dvoudobý/čtyřdobý | 4 |
| Chlazení | Vzduch |
| Uspořádání válců | Vidlicový |
| Počet válců | 2 |
| Rozvod | OHV |
| Ventilů na válec | 2 |
| Vrtání | 101 mm |
| Zdvih | 113 mm |
| Kompresní poměr | 9.5 : 1 |
| Příprava paliva | Vstřikování |
| Startér | Elektrický |
| Počet rychlostí | 6 |
| Sekundární převod | Řemen |
| Typ rámu | Mostový |
| Materiál rámu | lehká slitina |
| Zdvih předního odpr. | 119 mm |
| Zdvih zadního odpr. | 114 mm |
| Brzdy vpředu | 2 kotouč |
| Rozměr předního kotouče | 300 mm |
| Přední třmen | čtyřpístkový |
| Brzdy vzadu | kotouč |
| Přední kolo | 16 " |
| Zadní kolo | 16 " |
| Rozměr přední pneu | 130/90 R16 |
| Rozměr zadní pneu | 180/60 R16 |
| Rozvor | 1668 mm |
| Úhel hlavy řízení | 25 ° |
| Závlek předního kola | 150 mm |
| Výška sedla | 673 mm |
| Suchá hmotnost | 390 kg |
| Pohotovostní hmotnost | 405 kg |
| Objem nádrže | 20.8 l |
| Spotřeba | 6.5 l/100 km |
| První cena | 798600 Kč |
| Ročník | Vložil | Soubor | Velikost | Poznámka |
|---|---|---|---|---|
| Nahrát manuál | ||||
| 2017 | KingMarty | 2017_indian_service_.pdf | 39 MB | Servisní manuál Indian 2017 - Anglicky |