Indian představuje Roadmaster Classic 2017

Chrom a přírodní kůže na jedné straně, sedmipalcový dotykový displej a LED světlomet Pathfinder na straně druhé; nové technologie se potkávají s retro prvky v novém modelu Roadmaster Classic. A nechybí tu ani patřičná dávka komfortu a luxusu. Obě sedla mají vyhřívání se samostným ovládáním, při startování nemusíte vyndat klíč z kapsy, a na dálnici za vás drží rychlost tempomat.

Indian představuje Roadmaster Classic 2017

Kapitoly článku

Při bližším pohledu najdeme ještě další detaily, připomínající minulost motocyklů značky Indian. Chromované kapkovité logo na nádrži, kožené třásně a protažené blatníky dodávají motorce punc té nejklasičtější cestovní klasiky. Základ přitom zůstává stejný jako u standardního modelu Roadmaster, tedy vidlicový dvouválec Thunder Stroke 111 s šestistupňovou převodovkou, uložený v hliníkovém rámu. K tomu komfortní odpružení, výkonné brzdy a bohatá cestovní výbava. 

Do ní patří kromě zmíněné sady tří brašen s celkovým objemem 125 litrů ještě elektricky nastavitelný plexištít, spodní kapoty s integrovanými kastlíky, a stavitelné deflektory tu naopak kvůli čistějšímu designu chybí. Za chladného počasí si však posádka může zapnout vyhřívaná sedla a jezdec má k dispozici také vyhřívané rukojeti. Pro jízdu sólo lze zadní kufr snadno a rychle sundat, a snížit celou siluetu motorky.

O zábavu se na dlouhých cestách postará informační systém Ride Comand, který  s jezdcem komunikuje prostřednictvím sedmipalcového dotykového displeje. V něm jsou spojeny funkce přístrojové desky, palubního počítače, 100wattového audio systému, navigace a Bluetooth konektivity. Displej je přizpůsoben ovládání v rukavicích a jeho vysoký jas zaručuje stoprocentní viditelnost v každých podmínkách.

Místa k sezení je tu také spousta, a hlavně spolujezdec si na nedostatek pohodlí nemůže stěžovat. Jeho široké kožené křeslo s opěradlem na zadním kufru doplňují ploché nastavitelné stupačky, a z originálního příslušenství se dají přikoupit i opěrky pod ruce. Jezdec se zase může kochat pohledem na svoje pracoviště s chromovanými ovládacími prvky a kabeláží čistě schovanou uvnitř  trubky řídítek.

POKRAČOVAT V DALŠÍ KAPITOLE

Kapitoly článku

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 14x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist