Stavby a customy z Milána
27.11.2012
Headbanger Summertime
| 2016 | |
|---|---|
| Doplnit technické údaje pro chybějící ročník Upravit chybné údaje | |
|
V databázi evidujeme více jak 200 000 technických údajů motocyklů. Může se proto stát, že některá technická data budou obsahovat nepřesnosti nebo nejsou zcela doplněná. Prosím, upozorněte nás na nepřesnosti a ihned to opravíme. Děkujeme. |
|
| Objem | 1530 cm3 |
| Druh motoru | Spalovací |
| Dvoudobý/čtyřdobý | 4 |
| Chlazení | Vzduch |
| Uspořádání válců | Vidlicový |
| Počet válců | 2 |
| Příprava paliva | Karburátor |
| Startér | Elektrický |
| Počet rychlostí | 6 |
| Sekundární převod | Řetěz |
| Brzdy vpředu | kotouč |
| Rozměr předního kotouče | 292 mm |
| Brzdy vzadu | kotouč |
| Rozměr přední pneu | 90/90-21 |
| Rozměr zadní pneu | 130/90-16 |
| Rozvor | 1600 mm |
| Úhel hlavy řízení | 34 ° |
| Výška sedla | 660 mm |
| Suchá hmotnost | 235 kg |
| Objem nádrže | 9 l |