
HD XL 1200 R Sportster Roadster 2004-2006 stator, regulátor
- určeno pro motocykl Harley Davidson XL 1200 R Sportster Roadster
- modelový rok 2004 - 2005 - 2006
- stator alternátoru (vinutí, cívka zapalování)
- výrobce USA Electrosport KIT ESK225 (stator alternátoru ESG991 + regulátor dobíjení ESR857)
- jedná se o velice kvalitní stator, který nahrazuje stator použitý v prvovýrobě v OEM kvalitě
Firma ElectroSport vyrábí statory alternátorů pomocí vysoce kvalitního jádra a za použití nejkvalitnějšího měděného drátu pro vinutí.Rekonfigurované vinutí se za použití nejmodernějších navíjecích počítačem ovládaných zařízení vyznačuje vysokou magnetickou vodivostí, což má za následek výrazně zvýšenou účinnost. Mimo jiné bylo za pomocí těchto nejmodernějších navíjecích zařízení dosáhnuto také perfektní těsnosti navíjeného měděného drátu.
Stator nabízí stálý výstup v celém rozsahu otáček. Za provozu si tedy udržuje stálou teplotu oproti statorům s kolísajícím výstupem, což výrazně zlepšuje spolehlivost a životnost výrobku. Přívodní kabely jsou vybaveny tepelnou a protiodíratelnou odolnou izolací.
Tento stator je plně srovnatelný s OEM kvalitou statorů použitých v prvovýrobě a to jak ve výkonu, tak i ve spolehlivosti. V mnoha případech kvalita těchto statorů převyšuje i originální díly použité v prvovýrobě. Firma ElectroSport je ve svém oboru ve světě špičkou a své produkty prodává po celém světě již mnoho let.
(kód zboží 47.909.225)
http://www.demoto.cz...regulator-d35566.htm
Nové zboží -DPH
Cena: | 3 975 Kč |
---|---|
Dobírka: | 140 Kč při platbě předem poštovné 69 Kč |
Typ: | Prodej |
Město: | Znojmo 2 |
Telefon: | 773026089 |
Poznámka: | DOTAZY A OBJEDNÁVKY NEJLÉPE PROVÁDĚT ODPOVĚDÍ PŘÍMO NA INZERÁT. |
K motorce: | Harley Davidson XL 1200R Roadster |

Adresa:
náměstí Svobody 1519/6
Znojmo 2
Všechny inzeráty prodejce
Kontakty:
773026089
Pro odeslání odpovědi zapněte javascript.