Sekce Bazar v nové aplikaci Motorkáři.cz

Stáhněte si novou aplikaci pro operační systém Android a vyzkoušejte novou sekci Bazar, která umožňuje rychlé vložení vašeho inzerátu nebo nastavení hlídacího očka.

Sekce Bazar v nové aplikaci Motorkáři.cz

V sekci Bazar je možné prohlížet všechny inzeráty, které jsou zveřejněny na webu. Stejně jako v sekci Články jsou i zde v horní části 4 záložky (motocykly, díly, doplňky a výbava), mezi kterými se můžete posouvat prstem vpravo. Inzeráty je možné samozřejmě filtrovat nebo vyhledávat kliknutím na ikonku lupy nahoře.

Detail a odpovědi

Po kliknutí na inzerát zobrazíte jeho detail, čísla u fotografie značí jejich celkový počet a posouvat se můžete opět prstem vpravo. Kliknutím na modrou ikonku "zprávy" můžete rychle reagovat na vložené inzeráty a zaslat tak majiteli inzerátu odpověď na email. Díky propojení aplikace s webem, dostane majitel vaši odpověď i do svých soukromých zpráv na webu.

Vložení inzerátu

Aplikace umožňuje vkládat nové inzeráty přímo z vašeho mobilního telefonu kliknutím na plusko v dolní části - jen je třeba být ve správné záložce do které chcete inzerát přidat. Pro vložení inzerátu se prosím v aplikaci, stejně jako na webu, přihlašte kliknutím v levém menu a můžete  motocykl nebo díl, který prodáváte vyfotit a vložit ihned do bazaru.

Hlídací očko

Nově přidané inzeráty můžete sledovat pomocí hlídacího očka, pokud budete přihlášen do svého účtu. Očko funguje pro sekci motocykly a je možné zadat libovolné množství motorek nebo skútrů, které chcete hlídat. Při vkládání nového hlídání se vybírá ze 3 polí - značka, model a ročník. Povinné je pole značky a dále ho lze kombinovat s ročníkem a modelem. Takže můžete sledovat inzeráty jen konkrétní značky nebo navíc i modelu a následně i ročníku.

Pokud je vložen nový inzerát, tak bezprostředně po vložení je odeslána notifikace do horní lišty vašeho telefonu s přímým přechodem na inzerát. Tam již můžete na inzerát reagovat zprávou nebo kliknutím na ikonku telefonu v detailu inzerátu, kdy dojde k automatickému vyvolání čísla bez nutnosti jeho kopírování.

Soukromé zprávy

V této aktulizaci bylo zavedeno posílání přijatých soukromých zpráv do notifikační lišty s možností přečtení celé zprávy a přímé odpovědi. Soukromé zprávy budou ještě zapracovány v samostatné sekci v některé z dalších aktualizací. Budeme rádi, když nás upozorníte na chyby a případné pády aplikace popíšete na e-mail nebo je nahlásíte přímo v aplikaci.

Stáhnout pro Android

Novou aplikaci pro operační systém Android je možné zdarma stáhnout na této stránce. Pro iOS aplikaci připravujeme.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.22
Známkováno: 9x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.hsq_rijen
Objednat reklamu
TOPlist