MV Agusta F3 Reparto Corse

Italská značka představila očekávanou silniční repliky modelu F3 - motocyklu, na kterém ve světovém šampionátu supersport závodí Jules Cluzel a Lorenzo Zanetti. V limitované sérii bude vyrobeno celkem 350 kusů se speciální grafikou a podpisem obou jezdců na nádrži. Kromě exkluzivního designu se repliky ale nijak neliší od sériových modelů F3 675 a F3 800.

MV Agusta F3 Reparto Corse

Na rozdíl od litrového superbiku F4,který se ve verzi RC představil letos na jaře, dostanou majitelé limitované eF trojky navíc "pouze" závodní grafiku včetně vlastnoručních autogramů Julese Cluzela a Lorenza Zanettiho na každé straně nádrže, sadu originálního příslušenství a skleněný certifikát s pořadovým číslem. Vyrobeno bude 100 kusů modelu F3 675 a 250 osmistovek, nicméně MV Agusta tentokrát nedala k lepšímu ani pár koní výkonu navíc, ani komponenty podvozku s vyšší specifikací.

Možným důvodem pro tato úsporná opatření jsou přísnější pravidla kategorie Supersport - každopádně i tak vypadá replika v závodních barvách prostě božsky. Projděte galerii a uznejte sami.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 6x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.hsq_rijen
Objednat reklamu
TOPlist