Quady KTM míří do Evropy

Představení oranžových quadů KTM vzbudilo minulý rok v motorkářských vodách velký poprask. Nyní přišla z Mattighofenu další dobrá zpráva, na kterou už hodně lidí netrpělivě čekalo - ryze sportovní čtyřkolky rakouského výrobce budou v nejbližší době k dispozici také u evropských prodejců KTM. Po loňském úspěšném vstupu oranžových čtyřkolek na americký trh budou stroje KTM 450XC a KTM 525XC připraveny uspokojit velkou poptávku zákazníků z Evropy.

Quady KTM míří do EvropyStejně jako sportovní motocykly KTM jsou i quady této značky čistě závodní záležitostí a sloganu Ready to Race nejsou nic dlužny. Dokazuje to fakt, že jezdec Tim Farr již v sezoně 2007 získal v USA na čtyřkolkách KTM tři mistrovské tituly.
Srdcem rakouských quadů je osvědčený čtyřtaktní jednoválec s objemem 450 ccm nebo 525 ccm. Ten je zasazen do lehkého rámu z ocelových trubek. Mezi technické lahůdky oranžových čtyřkolek patří čtyřpístkové brzdy Magura, samostavitelná hydraulická spojka Magura s rychle vyměnitelnými spojkovými kryty pro závodní použití, plně stavitelná řídítka od stejného výrobce nebo hliníkové disky Douglas obuté do pneumatik Maxxis Razr.Nové quady KTM doplňují už tak bohatý modelový program sportovních motocyklů Mattighofenské značky. Velice pozitivní výsledky čtyřkolek KTM z amerických závodních tratí prozrazují, že se i evropský čtyřkolkářský svět má na co těšit! Evropa je nyní „Ready to Race“ na nových quadech KTM.
Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist