První fotky nové Hondy Fireblade

Okolo CBR 1000RR Fireblade pro rok 2017 už bylo řečeno mnoho, ovšem většina informací jsou zatím pouze nepodloženými zvěstmi. Až nyní máme v ruce nějaký materiál, který ukazuje z připravovaného superbiku víc. A možná, že se těch novinek oproti minulému ročníku zase tolik nekoná.

První fotky nové Hondy Fireblade

Na Twitteru se objevily první dvě špionážní fotografie, zachycující Hondu CBR 1000RR Fireblade během natáčení videospotu pro japonský trh. A ačkoliv se z obrázků bohužel nedozvídáme příliš, můžeme docela jistě mluvit o zcela přepracovaném vzhledu kapotáže, kdy zejména přední část značně připomíná novou CBR 250RR. Dost jiný je také podsedlový rám a zadní partie spolu s výfukem, podléhajícím normě EURO 4.
Jenže to je z viditelných změn na motorce tak asi všechno. Podle prvních obrázků to totiž vypadá, že si Fireblade pro nadcházející rok zachová prakticky stejný rám jako dosavadní verze, a že stejná je i kyvná vidlice nebo motor. Z něj můžeme vidět víko spojky, totožné s tím, které se na Firebladu nachází už nyní.Spíš než na zásadní přepracování celé motorky, došlo tak u Hondy hlavně na drobné přenastavení a změnu vnějšího designu. Očekávat můžeme také větší nášup elektroniky, takže by měl Fireblade dostat stejné vychytávky, jako jeho konkurence. Na přesné detaily a specifikace si ale musíme ještě nějakou chvíli počkat.
Spíš než na nový Fireblade, obracíme své naděje v tuto chvíli k propíranému novému modelu, kterým by údajně mohl být superbike s vidlicovým čtyřválcem, odvozený od RCV213-S. O něm sice zatím nejsou žádné konkrétnější informace, ale třeba budeme brzy vědět víc.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 2.67
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist