Motosalon 2013: Harley-Davidson

110. výročí založení značky - to je stěžejní téma letošní expozice H-D na výstavě Motosalon. Na dvojnásobné výstavní ploše si příznivci americké legendy přijdou skutečně na své, protože k vidění jsou kromě kompletního průřezu modelovou řadou také stroje z limitované jubilejní edice.

Motosalon 2013: Harley-Davidson
Doslova jako magnet působí na návštěvníky nablýskaný Harley-Davidson CVO Breakout, který byl celosvětově představen na podzim loňského roku, ale v České republice zažívá svou výstavní premiéru. Neméně přitažlivý je třpytivý lak Hard Candy Custom na nádržích a blatnících třech Sportsterů stojících po levé straně. Velké metalické vločky zalité barvou pod tvrdým lesklým povrchem připomínají éru hippies, kdy tento jedinečný typ laku v Americe vznikal.
V rámci aktivit pořádaných na stánku Harley-Davidson mohou návštěvníci vyhrát hodnotné ceny. Těšit se lze na přilbu, mikiny nebo třeba vstupenky na speciální uzavřenou akci H-D Premium Night, která bude jedním z vrcholů oslav 110. výročí v České republice. Součástí prezentace H-D bude také trenažér Jump Start. Těm, kteří dosud s americkou legendou neměli zkušenost, umožní simulovanou jízdu.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.50
Známkováno: 4x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.hsq_rijen
Objednat reklamu
TOPlist