Brána pekla se otevírá: Czech Stunt Day v Ostravě již tento víkend

Srpen je tradičním termínem největší domácí a zároveň evropské stuntridingové akce. Ta se koná na polygonu Libros v Ostravě, letos v termínu od 21.8. do 23.8. Takže kdo by chtěl vidět úkazy, u kterých se vám budou ježit i chlupy pod kostrčí, víkend v Ostravě je správná volba. Navíc hrajeme o 4 volné vstupenky na celý víkend.

Do módu „smrt nebo vítězství“ se chystá přepnout přes třicet soutěžících z celé Evropy, jednoduše proto, že prestižnější soutěž se na starém kontinentu prostě neodehrává. Už to je záruka husí kůže, která vám naskočí nejen během soutěže ve stuntridingu, ale také při přidružených závodech. Jedním z nich je Wheelie barell race, kdy se jezdí mezi dvěma barely po zadním na čas a druhou taškařicí je Driftkhana race, kdy se mezi barely jezdí zase na čas, ale celou dobu pouze driftem.

V mezičase probíhají na ploše vstupy hostů, kterými letos budou Jarda Janovský, který ukáže stuntshow na vlastnoručně upraveném Harleyi a jak to umí po zadním inženmýrka z Chomutova ukáže Katka Jandová, se kterou jsme nedávno uveřejnili rozhovor. No a jestli bůh dá a můj pick-up z roku 89 dojede až do Ostravy, předvedu v akci svojí Čezetu z jednašedesátého, hlučný výfuk už je namontován.

Pokud byste chtěli setrvat v areálu přes noc, můžete využít stanové městečko, v pátek můžete svojí přítelkyni žmoulat ruku při sledování filmu v letním kině a pokud holku nemáte, na sobotní party jí můžete zkusit najít. Jestli nehledáte holku, ale novou motorku, užijete si taky, protože v areálu bude mít stánky několik značek včetně možnosti testovacích jízd. Protože jeden obraz vydá za tisíc slov, připravili jsme pro vás galerii zajímavých momentů z posledních ročníků, ať je jasné, že to co v Ostravě, na jiné motoakci neuvidíte.

Vstupenky:

Nejzáživnějším dnem bývá sobota, ale akce je třídenní, takže jestli má zrovna babička narozeniny, můžete dorazit v pátek nebo neděli.

 • jednodenní vstupenka 300 Kč/osoba
 • třídenní vstupenka 600 Kč/osoba
 • VIP vstupenka 3000 Kč/osoba
 • Děti do 130cm výšky zdarma – průchodová brána
 • Návštěvníci s platným průkazem ZTP vstup zdarma. Doprovod si platí vstupné v plné výši.
 • 21.-23.8.2020 ➡️ OSTRAVA!!!

Harmonogram:

Mapka areálu:

Spanilá jízda:

Letošní spanilá jízda se nám přesunula na sobotní poledne. Sraz mezi 12:30 – 12:50 v areálu Libros Ostrava, ostatně jako vždy. Odjezd kolony 13:00.

Soutěž o volné lupeny:

Pro účast v soutěži se prosím přihlašte

Pro účast v naší soutěži je nutné se přihlásit ke svému účtu (vpravo nahoře) nebo se zaregistrovat na stránkách www.motorkari.cz. Děkujeme.
 • Kdo vyhrál v roce 2019 Mistrovství ČR ve stunt ridingu?
  • Mirek Sporťák Frey
  • Patrik Peschel
  • Martin Krátký

Informace o redaktorovi

Roman Kostelecký - (Odebírat články autora)

Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (0x):motoguzzi_kveten
Objednat reklamu
TOPlist