husqvarna_naked
Pavel Suchý na tandemu s Vláďou: Dobré pivo mají všude na světe

Páteční seriál rozhovorů na tandemu s Vláďou navštívil Pavel Suchý a tak je víc než jasný, že jsme si povídali o jeho spontánní cestě kolem světa. Absolvoval ji na stařičké Jawě a to byl do jisté míry hec, protože chtěl dokázat, že to jde zmáknout s rozpočtem ve výši pořizovací ceny cestovního etalonu BMW R 1200 GS a také na motorce, která nestojí víc, než průměrná moto bunda.

Není zapnut JavaScript. Tento text má být nahrazen přehrávačem.

Pavla znám už nějaký ten pátek a moc dobře si pamatuju na časy, kdy jsme se jako kolegové z branže potkávali na novinářských akcích. Je fakt, že to bylo hlavně o „bahnu“, kterému se Pavel stále věnuje a jak uslyšíte, na svého dvoutaktního Gasíka nedá dopustit.

Po jistých peripetiích s rozjezdem nového motocyklového magazínu se rozhodl s novinařinou seknout a přišel s dost bláznivým nápadem, který nejen mě posadil na zadek. Rozhodl se vzít starou Jawu a dát si na ní cestu kolem světa, navíc s rozpočtem ceny nového „ dvanáctkového géesa“. Pojďte si poslechnou zážitky z cest, o tom co Pavla během cesty kolem světa potkalo a jaké je to být osm měsíců na „vejletě“ sám. Aby toho nebylo málo, Pavel vymyslel druhou cestu, a to na novější Jawce do Austrálie. Dost lidí mu totiž říkalo, že na „čtyřce“ objede svět každý, ale na nové „osmičce“ by to byla jiná.

Nesestříhaný rozhovor v délce 1 hodiny ke stažení zde: suchy.mp3

O čem se mluvilo:

  • O nápadu vyrazit na Jawě kolem světa
  • O staré Jawě z autoškoly, kterou sehnal na inzerát
  • Jaké je to objet svět sólo
  • Kde se mu líbilo nejvíc a jaká země ho zklamala
  • O tom, co Pavel dělá nyní a co má v plánu

Přečtěte si také:

Informace o redaktorovi

Vláďa Novotný - (Odebírat články autora)
Jarda Ducháček - (Odebírat články autora)
Honza Zajíček - (Odebírat články autora)

Autoři článku obdrželi prémie 27 Kč od 3 uživatelů. Prémie jsou již uzavřené, děkujeme.
Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (3x):TOPlist