Alpy trochu jinak

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

mirechd (62) napsal 28.11.2022 v 11:28

Super čítanie a krásne fotky..klobúk dolu,100 bodov chalani.

Terminator72 (1) napsal 22.11.2022 v 16:18

...zavidim....

Petr5potštejn (0) napsal 20.11.2022 v 09:18

Čau.
Pěkný počtení i fotky. Taky rád jezdím Rakousko,Itálii,Německo.Je to tam krásný.
Kámoši mě furt lákaj na východ,ale vůbec se mě na balkán nechce.
Přeju hodně zdraví a kolama dolů.
Petr.

GVIN (24) napsal 18.11.2022 v 23:42

Ahoj, díky za pěkné počtení a inspiraci na příští sezónu po letním střetu s daňkem a zrušení mé suzy to zkusím na Xmaxovi. Už aby bylo jaro . Milan

Sema (20) napsal 18.11.2022 v 22:46

Super čtení, díky za něj.

Neo (10) napsal 18.11.2022 v 20:08+1

Psané čtivě, bez překlepů, pravopisných chyb a od srdce (to se vidí málokdy a málokde) . Jsem rád, že nejsem sám, kdo "podlehl" kouzlu "doubleouseven" a tiše závidím nádherný výlet, třeba taky na mě jednou dojde a nechám všechno a všechny doma

petr13 (16) napsal 18.11.2022 v 19:07

Pěkné fotky

brunda. (20) napsal 18.11.2022 v 13:00+1

Supr cestopis a krásný fotky.Ve Švýcarsku jsem byl už 3x a strašně rád se tam vracím.Rakousko,severní Itálie i Německo taky supr,ale to Švýcarsko je top.Bohužel už jsem taky ve věku,kdy si na moto sednu kdy chci a mladší kámoši ještě musí hákovat a ti stejně staří už nejezdí,tak toho většinu odjezdím sám a máš pravdu ty večery jsou naprd,ale i když uděláš přestávku,tak není s kým pokecat.

prebla (88) napsal 18.11.2022 v 11:21

Není co dodat..PERFEKTNÍ !!!Přeji hodně zdaru na dalších cestách a těším se na vaše další cestopisy.

Skoba (1) napsal 17.11.2022 v 20:13+1

Čau tady rad všechny cestopisy, nejradši ty z "blízkých" zemi, komentáře nepíšu, ale dnes udělám výjimku

Pěkně počtení, moc pěkné. Bonda mám rád, i když asi tak velký fanda nejsem, abych navštívil to, co ty. Ale inspirace na cestu zajímavá. Díky.

Letos nás stejná značka za Ga-Pa vyděsila taky a neriskovali jsme podobně. A Filter Kaffee ...nejsi asi sám, mám ho taky moc rád. Ale chutná mi jen v rajchu, doma mi nešmakuje Stejně jako Weissbier, u nás ho nemusím, ale na cestách u skopčáků nesmí chybět ani jeden den.

Nalge (31) napsal 17.11.2022 v 15:56

Pekný článok a pekné fotky. Prajem veľa zdravia a ešte veľa kilometrov.