Čtyřdenní mototrip na Slovensko 2013

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Uch (22) napsal 02.05.2014 v 21:26

Cestopis pěkný, příjemné čteni.
Presne tuto trasu pouze s prodloužením směrem na Zemplinskou siravu plánuji letos v letě s manželkou jako vzpomínkovou akci na dobu před 20 lety, kdy jsme to absolvovali pěšky s baglem na zadech
Ted to bude pro změnu já na TDM 850 a drahá polovicka na BMW 650 , holt jsme trochu starší...

mRKEF (88) napsal 30.12.2013 v 22:11

No problem asi bude, ze jako dalsi masinu jsem poridil Dorsoduro a ta zrovna mistem pro zavazadla neoplyva :D. Tak jsem zvedavej kam se slozim. Vidim to na patery trenyrky a fusekle na sedlo za sebe a nazdar .

Pepan.Š (2) napsal 30.12.2013 v 21:10

Pěkné čtení v létě taky jedem Slovensko.

BaRT_Czech (45) napsal 30.12.2013 v 20:54

pěkný cestopis, boční brašny jsem také zavrhl (měl jsem půjčené) pokud nejezdíš často, nebo nechceš tolik investovat, doporučuji sedlovou brašnu pokud jezdíš sám. Uvnitř je pytel do kterého nenaprší a zároveň za tebou je mnohem více chráněná, když by ses chtěl přijet na jaře podívat máš to kousek

kmetp (9) napsal 30.12.2013 v 16:09

Mám podobný názor na textilné brašny. Možno sú dobré na jednodňovku , ale samozrejme bez dažďa. A riešením nie je ani pvc kryt . Ten naopak slúži ako akési akvárium pod bočnou brašnou. A cestopis samozrejme veľmi dobrý. S typmi aj pre mňa. Dík .

mRKEF (88) napsal 30.12.2013 v 15:12

Pro vytvoření přehledu trasu používám mj software Holux ezTour, který je dodáván k GPS logeru Holux m241. V něm lze trasy editovat, exportovat atp.

Celou trasu jsem právě pomocí tohoto bazmeku logoval.

Saturn (3) napsal 30.12.2013 v 12:53

pekne povozenie ... zopar hluchých usekov sice ... ale ak mozem poradit - pre tych ktori planuju pojazdit pekne ( a nie zname useky na SK (a nie len tam)) - na nemenovanom sk-motoserveri existuje obsahovo celkom tucna databaza bodov zaujmu - //motoride.sk/?P=waypoint/mapAJAX

jstech - ja pouzivam toto - //www.gpsvisualizer.com/
a pomocou toho vznikne napríklad toto - https://picasaweb.google.com/108126904794118656107/Norway2013#5904454278209380098

jstech (0) napsal 30.12.2013 v 11:27

Moc pěkný výlet. Já jsem zatím SLovensko jen tak "líznul", když jsem jel dolů na jih a jak tak koukám, nebylo by špatné se na východního souseda podívat podrobněji :)
Prosím tě, mám takový netradiční dotaz - mapa. Jak jsi takhle pěkně (barevně odlišně) zaznamenal trasu do mapy? Už jsem se o to párkrát pokoušel a zatím bez úspěchu :(

Kov (23) napsal 30.12.2013 v 11:00

Pěkně jste se svezli, trasa vybraná dobře. Stojí za to si na Spišský hrad i vyšlápnout. Z věže je krásný výhled na Tatry. Ve Staré Bystrice je dřevěný orloj, který taky stojí za podívání. V Těrchové to chtělo zajet udělat fotku ke skalám,atd. Aspoň se tam máte proč vrátit. Mám Slovensko za Humny, tak ho mám projeté křížem krážem...a na Šumavě jsem ještě nebyl...