Dovolená Balkán 2019

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

majky72 (131) napsal 08.09.2019 v 17:38

Prihlasovacia povinnosť v Srbsku no asi ma po tých xy rázoch čo som tam bol zavrú keďže som sa nikdy neprihlásil ? ...no asi by som sa mal začať báť chodiť na Balkán, apropo teraz som precestoval niečo z Ruska no a tam sa naozaj potrebuješ prihlásit. Takže sa prvú noc ubytuješ a oni to nahlásia nič viac neriešiš. Zvyšok som spával v stane pri jazerách v lesoch a trebárs aj benzínke a na hraniciach pohoda ,takže najskôr by tá prihlásili aj v Srbsku ?

marin35 (11) napsal 05.09.2019 v 09:56

super,až pojedeš za rok zase někam,tak dej vědět.Rád se přidám

rssb (3) napsal 03.09.2019 v 21:00

Taky by mě zajímalo, co je to za Rumunsko, já znám úplně jiný, a to jsem tam byla čtyřikrát. Ani jedna informace nesedí.

titus (42) napsal 03.09.2019 v 20:03

Já asi jezdím do jinýho Rumunska.

Targus (429) napsal 03.09.2019 v 16:06

berry_76

Teda ta tvoje trasa po Rumunsku by mne zajímala. Kudy jsi bloudil, že ses potkal s rozflákanými silnicemi, a to vlastně na hlavním tranzitním tahu do BG?
Jinak Rumuni mají 4 třídy silnic, nikoli tři, jak píšeš.
A ano, na kruháku dávají blinkry doleva a dokonce docela poctivě. Je to mnohem lepší, než ty naše blinkry vpravo, na něž každý kašle, pročež má pomalejší auto dost velký problém do takového kruháku vjet, aby nezpůsobilo nehodu. Zejména na minikruhácích ve velkých městech, které jsou mnohdy stavěné jen z plastových svodidel naplněných vodou je to hodně poznat.

Romas69 (0) napsal 03.09.2019 v 14:25

Ahoj jsi frajer.Já chtěl letos taky někam vyrazit,ale jelikož bych jel sám vzdal jsem to.Rád se někdy připojím.

Zdeněkhr (0) napsal 02.09.2019 v 21:56

Závist, moc pěkné počtení. Až pojedeš příště, dej vědět. Zdeněk

berry_76 (0) napsal 02.09.2019 v 19:55

Ahoj,

díky všem za vesměs pozitivní komentáře. Pro mě je ježdění (zatím) fakt zábava, skoro jako droga takže jsem si to užil do posledního puntíku, i když jsem toho vlastně moc po cestě neviděl. Dovču jsem měl jen týden, tak jsem to tak naplánoval a počítal s tím. Příští rok už pomalu plánuju teď a sbírám tipy na zajímavá místa. Bude to tedy právě více o navštěvování různých míst, tak snad příští rok se podaří udělat cestopis o to zajímavější.

Mulis_75 (29) napsal 02.09.2019 v 19:21+1

Každý to má s cestováním jinak - někdo přefrčí tisíc kilometrů za den, někde si pár dní užívá a pak fičí zase tisíc kilometrů zpátky. Jinej ujede třeba jen 100 kiláků denně, ale chce vidět úplně všechno na co narazí. Každý cestuje, jak mu to vyhovuje - takže nebudu komentovat, jestli sis to zplánoval dle představ čtenářů. Tvoje cesta, tvá volba. Rozhodně ale smekám, žes s čerstvým řidičákem vyrazils sám na takovou štreku. Palec hore a jen tak dál

tttvaroha (2) napsal 02.09.2019 v 19:19

Taky jsem plánoval tuto trasu ale při počtu km / horská passa plánuji Francii, Provence, Italská riviéra, RDGA. Nesnásím denní trasy nad 350km (kromě prvního a posledního dne )

kapr (10) napsal 02.09.2019 v 18:16

No, pecka. Je to o velkém ježdění. Pěkné destinace a celkový výběr trasy. Taky něco podobného příští týden plánuju. Mám ale sotva 5 dní, tak to bude taky fofr. Překvapili mě ty rozflákané silnice ... to je humáč.

535xv (27) napsal 02.09.2019 v 09:08+1

To s tou lahví si musím někam poznamenat ...

tonda0 (31) napsal 02.09.2019 v 07:53+1

Palec nahoru za odvahu pro začínajícího motorkáře. Snad ti to splnilo, co jsi chtěl. Ale když čtu, že celá cesta byla v podstatě jen o přesunu, protože jsi chtěl vidět Trans. a moře v Bulharsku? No nevím, 650-700 km každý den? Myslím, že týden na moto se dá užít záživněji, ale pro ti gustu? Každého věc...