Na motorce kolem Evropy část IV.

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

strto (-1) napsal 23.10.2011 v 17:49

Výborně zpracovaný cestopis! Do Finska a Norska se chystám příští červen a uvažoval jsem i o Sankt Peterburgu. Po přečtení tvého cestopisu budu už předem pracovat na tom, abych tam sehnal někoho, u koho bych mohl motorku raději nechat. Díky za opravdu krásný cestopis!

simko.zero (0) napsal 21.06.2010 v 11:29

Super počtení, díky za další díl a opět přeju šťastné kilometry. Těším se na pokračování jak malej Jarda

Ota_M (0) napsal 17.06.2010 v 21:59

Moc krásný cestopis, úplně mě nadchnul. Taky nějaký čas přemýšlím i o cestě na sever do Skandinávie a podle toho co píšeš je to tam naprosto báječné pro pohodovou jízdu na cruiseru.

Roman2bk (9) napsal 03.06.2010 v 13:30

Paráda, opravdu další díl je opět krásný
Na Skandinávii jsem se těšil, chtěl bych si jednou Norsko a Švedsko projet.
A přejezd do Ruska vidím že byl opravdu drsný

Jára42 (1) napsal 03.06.2010 v 11:27

Supr

jackalino (1) napsal 01.06.2010 v 20:55

Výborné

babula (0) napsal 01.06.2010 v 02:43

Opět krásné počteníčko

Buellrider (79) napsal 31.05.2010 v 21:03

Čtu tohle dobrodružství na pokračování a nepřestává mě udivovat, kudy ses všude sám vydal... Čerpám spoustu inspirace kam se vydat a kam ne. Díky za to! Fotky z Norska jsou krásný, už se nemůžu dočkat, až se tam budu trmácet se stativem na zádech snad letos v srpnu na svém Bullíkovi

Jirboz (11) napsal 31.05.2010 v 13:51

Nazdar Valasku.To vsechno nema chybu.Jiz se tesim az se setkame v nasem klubu Motorkari nad 60 let at si o tom pohovorime.Doufam ze to bude jeste letos.Mnoho stesti do dalsich km po Evrope.Zdravim Jiri

rudirt (46) napsal 31.05.2010 v 08:41

Dííííííky Valasku!
Opět skvělé počteníčko, které zahřeje u srdce. Moc rád bych si to také zajel-SCANDINAVIA! Rusko bych ani vidět nemusel.
Díky a spoustu podobně hezkých km!!!
RUDiRT