Cesta do Monaka na 125 ccm

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

PalikaSK (8) napsal 17.02.2023 v 14:38+1

Ahoj Kongošte, klobúk dole, pekná cesta s 125-kou a parádny výkon v kilometroch.

callowsick (464) napsal 31.01.2023 v 14:52+1

moc pěknej výlet
Hned bych jel taky

škoda, že to ta nemoc zkazila, ale to se prostě stává, no...

H0racio (0) napsal 29.01.2023 v 19:40

Klobúk dole na Varaderku 125 pekný výkon. Tak čo najskôr našetriť CZK a hop aspoň do objemu 500. Pekný výlet pozdravujem Vás oboch a prajem Vám veľa sťastných a radostných KM. Zdar a vidíme sa na cestách

Milan1963 (278) napsal 29.01.2023 v 18:12+1

Na 125 dobré. Jen jsem už starší, fotím na kinofilm a to je veškerá moje technika, ani chytrý mobil nepotřebuju. Spím jedině pod stanem. A po Evropě jezdím už asi 15 let...Tak mně trochu zarazily ty technické věci - bez nich by to mohl být větší zážitek. Ale - mládí vpřed
Nemoc neovlivníš, nebo jen minimálně, je dobré mít s sebou pár léků a a nakonec taky je to zážitek.

Targus (430) napsal 27.01.2023 v 19:07+2

Já myslím, že to je jasné. klučina napochodoval zvenku, kde bylo 40 do místnosti vychlazené na 20.
A k tomu dehydratace.

Pokud mám sejřit s udílením cenných rad:

1/ piju jen čistou vodu z vodovodu, většina příměsí ve vodě tam je proto, aby zrychlovala odvod vody, jsou to tzv. močopudné příměsi. Dělá to např. i umělé sladidlo.

2/ dvoulitrová petka je v takovém vedru naprosté minimum.

3/ pokud cestuji v autě vybaveném ledničkou, mám další dvoulitrovku v lednici - NA UMYTÍ! Uši, zátylek, nakonec tváře.

4/ kdo je háklivý na klimatizaci, tomu pomůže dvakrát denně vykloktat slanou vodou. Kávová lžička soli do 1,5 deci vody.

kle1 (3) napsal 27.01.2023 v 14:48

Pěkná cesta, ale z Vašeho popisu mě přijde, že jste kromě dálnice skoro nic neviděli.

Snowball (25) napsal 27.01.2023 v 14:34+1

Paráda, krásné fotky, škoda té nemoci ale na tu se časem zapomene, stejně jako na těch 40 stupňů a že Varadero jelo do kopce 40 a zůstanou ti jenom super vzpomínky.

Technický detail: úžeh je z ostrého slunka, teoreticky si ho člověk může pořídit i v chladném vzduchu. Naopak úžehův bratranec úpal je z tepla a dá uhnat i ve stínu. V helmě a motohadrech by to byl spíš úpal než úžeh. Ale u tebe to byla nejspíš viróza.

Těším se na další reportáž z dalšího výletu

Guga (72) napsal 27.01.2023 v 11:11

Paráda veliká

Trochu mě zarazila cena za jednoho (45tis/1os. jako fakt?! )

Jinak souhlasím s NXram, motodovču s tátou ti nikdo nevezme, parádní záležitost

NXram (68) napsal 27.01.2023 v 08:44+4

za mě je na tom nejlpeší to, že jste jeli spolu jako táta se synem, to vám už nikdo nevezme Mám dva syny a tomu staršímu už je 15 a nevypadá to, že bychom někdy něco takového spolu zažili Takže vám to fakt zdravě závidím a přeju spoustu zážitků a hodně společných kilometrů vez zdraví