Itálie na rychlovku

Ráno se probouzíme asi v osm snídaně švédské stoly kávička jujce čerstvé pečivo všechno jak má za takové peníze být balíme pozdrav od číšníka baybay a vyrážíme směr LAGO di GARDA projedeme CORTINOU zastavíme se dole na lanovce kde jsme málem spali a chceme udělat foto na stejném místě jako v zimě sundavám foťák z řídítek ale šroubek ze stativu zůstává ve fotáku tak se ho snažím kleštičkami vyndat to se povedlo ale jediná mezera v dřevěné terase a tam samozřejmě zapadl a bylo po natáčení a to nás to nejhezčí teprve čekalo sám sobě jsem si udělil pár pěkných slov ale náhradní opravdu nemám!! to jen na dotaz od těch dvou kteří se začaly smát a schánět někde v Cortině železářství to se nikomu opravdu nechtělo.
Nasedáme a hurá na PASSO GIAU dnes už nikam nespěcháme tak si to užíváme silnice trošku užší ale bezva. Nahoře zaparkujem a jdeme se pokochat cigárko pár foteček a pádíme dál z kopečka do CAPRILE odbočujeme na LAGO di FEDAIA u vody na chvilku zastavíme (vždy jsme to viděli jen zamrzlé) pokocháme a jedem na kávičku kterou si chceme dát pod MARMOLÁDOU a tam má Zděnda první problém jelikož má hloupej zvyk chcípat motorku policajtem tak to samozřejmě odnesla baterka protože to pořád svítí ještě že jsme byli na kopečku PASSO FEDAIA za náma. Ve STRAMENTIZZO odbočujeme doprava a bereme údolí zprava krásný kopeček pravidelné zatáčky a nikde ani živáčka ve FAVER přejíždíme údolí kde je to samá vinice na druhou stranu a už jen spadnem dolů do TRENTA. TRENTO jsme chtěli jen projet podle naplánované trasy ale byl malý háček když jme chtěli přejet MONTE BENDONE po asi 4km byla značka zákazu na navigaci dám překážku a jsem zvědav co vymyslí „vymyslela“ to že nás po po pár km začala hnát skoro polní cestou a to jsme po pár desítkách metrech vzdali a vydali se spět do města už docela zplavení tak jsme začali tak trochu bloudit zastávka na benzínce technická porada a dotankovat sodovka a red bull v tu chvilku byli fajn
Nasedat zadávám znovu cíl ale ta mrcha nás tahala všude možně po nějaké době jsme koukli do papírové navi a že pojedem podle značek tak jsme se tak nějak vymotali a na jednom kulatáku který jsme si objeli asi třikrát tak jsme se chytli nějaké party němců a usoudily že by mohli jet taky dolů Garmin v tuto chvilku jel totálně mimo jakou koli cestu ale mi jsme byli na nové asfaltce i když jsem tam měl mapy 09 ale Íčka si přes zimu udělali novou silnic tak se nedivím že něvěděl kudy jet.
K večeru jsme dorazili k jezeru a co nás čekalo to samé co v Cortině dvě hodiny hledání penzionu všichni tři jsme byli už zapaření jak vojtěška to už jsme jezdily od baráku k baráku s rozepnutou bundou a helmy otevřené dokořán pak se nám zadařilo sehnat hotel 50e přímo na pláži s garáží přes Info centrum v Malcesine
Všechno jsme naházeli na pokoj plavky na sebe a ručník a hurá do vody.Voda 28 stupňů a cachtali jsme se tak dlouho že jsme se málem rozmáčeli z toho jsme dostali hlad tak jsme vyrazily se soumrakem do centra na véču třikrát Biftek k tomu salátek a pořádnýho tupláka tak jsme seděli ale jak je tam zvykem tak se brzo zavírá tak jsme se museli přesunout do nějakého baru na pláži číšník o půlnoci bylo na něm vidět že už by nás nejraděj vyhodil tak nám nanosil nějakou zásobu točeného piva jen nás poprosil ať necháme sklo na stole a zaplatili jsme snad nám dal i tři piva na podnik a s kroutící hlavou odcházel domu.
Byla nádherná noc dopili jsme pivo a cestou po pláži nás nic jiného nenapadlo než donaha a hurá do vody krásný závěr dne.