Sólově do Chorvatska a zpět

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Raisto01 (90) napsal 27.12.2019 v 11:50

No jo no. I takhle to jde.

Gappa114 (21) napsal 27.12.2019 v 09:40+2

Užil sis to po svém a to je fajn . Důležité je oprostit se od negativních komentářů a nebrat je vůbec v potaz. Každý jezdí a žije tak, jak mu vyhovuje a pokud jsi byl se svojí cestou spokojený, je vše OK. Většina cestopisů zde umístěných mne pobaví a zaujme a pokud ne, ani se je nesnažím komentovat. Někteří však mají i tu potřebu, vysvětlovat zde, co říkal jejich děda... Zejména v tomto případě pochybuji, že to někoho zajímá...

Clint. (77) napsal 26.12.2019 v 13:44-1

Řekl bych, že si to pojal asi tak, že prostě dovolená u moře a na otázku jestli autem nebo motorkou byla odpověď jasná a tomu já rozumím, takto se zbalime se ženou bez děti každý rok a jako odpočinek to funguje na jedničku

sekáčmagor (128) napsal 25.12.2019 v 09:40-1+3

Jak říkával můj děda "lidi jsou schopní všeho"

ynzha (54) napsal 24.12.2019 v 18:20

Tak nevím, kdyby můj primární cíl byl válet se v Chorvatsku u moře (brrrr, osypu se jen pomyslet..) a trasu bych naplánoval jako ty po dálnici, jel bych raději autem..
Nějak v tom nevidím zážitek z motorky. Ale když to tak chceš...

Hnilda (36) napsal 24.12.2019 v 17:25

ja si hezky pocetl a skratil dlouhou chvili nez moje opece rizky a prijde jezisek za me super

gyb524 (4) napsal 24.12.2019 v 13:19+1

Chorvatsko na moto OK. . Ale preboha preco cez maďarsko??? Cez rakusko a potom po magistrale je uuuuuplne ina kava ako cez nudne madarsko. Tam si zajazdis a nie len kilometre nabuchas.... ale hlavne ze si si to uzil.

JiriK84 (4) napsal 24.12.2019 v 08:15

V Maďarsku se mě osvědčila cesta z 86ky uhnout na 84 na Sárvár a pak přes Nyoger na Vasvár a pak po 74 až dolů do Nagykanizsy, podjedes dálnici u kruháče dotlačíš plnou za rozumný prachy a pak po sedmičce až na Letenye a jsi v Chorvatsku, provoz byl minimální a mezi obcema většinou dlouhý roviny nebo táhlý oblouky takže tempo většinou kolem 120ti v rámci možností povrchu, a za nějaký 2,5 hodiny máš Maďarsko za sebou.

Finč (89) napsal 23.12.2019 v 23:30+1

Nechtěl jsem to číst, ale dal jsem cestopissu do Chorvatska šanci
Došel jsem k větě: "Horská cesta je velmi klikatá a pro motorku ne ideální."

Ty vole? Já se honim za průsmykama jak vocas, jsem nasranej, když ňákej minu, a ty napíšeš tohle?
To by mě zajímalo, co je pro motorku ideální?

Konkrétně tuto silnici přes Kozjí vrh mám projetou, a mě teda sakra bavila

Pooh-Bear (5) napsal 23.12.2019 v 23:28

Pěkné povídání, díky
Na Pagu jsem byl (autem) asi dvakrát a opravdu tam je co vidět, i když z dálky vypadá jak měsíční krajina
A o těch smekacích chorvatských silnicích v dešti bych mohl vyprávět... Před mnoha lety chyběl tak metr, abych z našeho Renaultu Twingo udělal ještě kratší nákupní tašku
Tak hodně dalších kilometrů

Ondros (158) napsal 23.12.2019 v 18:38

Že by inspirace https://www.motorkari.cz/motorka/?mid=31577 napřed šedá, poté zelená

Pivko (85) napsal 23.12.2019 v 10:39+2

Týýý pi .óóó ??!! Masakr ?