Yamaha YZF-R6 (2003)

Vlastník Romano73
Vloženo 2.3.2015
Aktualizováno 15.7.2016

Yamaha YZF-R6 koupená na okruh, kde mě doufám naučí pořádně okruhovému ježdění.

Motorka koupena od Chrt (Bašť) - Od bývalého majitele jsem dostal několik cenných rad ohledně okruhového ježdění, myslím že to byla dobrá koupě.

Suzuki GSX-R 600: pěkná okruhovka v Brně byla pryč okamžitě

První dojmy - Motorku jsem koupil pro okruhové ježdění, myslím že je to ideální volba pro začátek. Mého litrového fároše je na okruh škoda a ani bych nevyužil jeho možnosti. Každá i lehká havárie potom bolí dvojnásob, což už jsem si bohužel minulý rok zkusil. S šestkou to bude určitě lepší na postupné učení a zlepšování se.

Motorku bych doporučil pro - pro mě na okruh

Doplňky na motorce - lamináty, kn filtr, laďák, tlumič řízení, gipro, přepákování

Sériová Yamaha R6, se SPZ a plnou krabicí vybavení na okruh ( laďák, kn filltr, přepákování, tlumič řízení, lamináty, atd. )
S yamahou nemám vůbec žádné zkušenosti, jezdil jsem zatím vždycky jen Hondy.
Zkušenosti s jízdou nejsou zatím žádné, než ji vezmu na okruh, projedu ji párkrát v provozu a na letišti, aby padla trochu do ruky. Pak se nastrojí do laminátů a hurá na drom.
Motor běží krásně a čistě, už se těším na první jízdu.

RepsolGirl
RepsolGirl napsal 24.03.15 v 08:52 10b.

Moc hezká tak ať to lítá nejen na okruhu!

PetraF
PetraF napsal 05.03.15 v 11:33 10b.

Dost dobrá volba

PetraF
PetraF napsal 05.03.15 v 11:33

Tento rok to s R6tkama na okruhu rozsvítíme!!!

Rider7
Rider7 napsal 03.03.15 v 16:59

Paráda, konečně tři ladičky mezi námi! R6 byla vždycky můj sen, už se těším, až jí uvidím naživo! Každopádně gratuluji a hlavně ať dělá jenom radost!

Corum
Corum napsal 03.03.15 v 08:42

No nekecej!!! Tak to je pecka! O to víc se těším až vyrazíme a kouknu na ní :) Nad ní také přemýšlím takže aspoň budu mít reference z první ruky :)... Kde je kurva to jaro? :D