BMW R 1150 R (2006)

Aktualizováno 20.3.2016

Deník motorky
Nalezeno 8 záznamů

• Rumunsko - Transfagaraš a Transalpina

Už nějakou dobu jsem se chtěl podívat do Rumunska a projet si Transfagaraš a Transalpinu. Letos se mi to, s partou kolegů na cendurech, povedlo. Pro báwo to byl docela záhul, protože kolegové nechtěli pouze po asfaltkách

Typ: Dovolená
    Vloženo: 03.07.2015
    Uskutečněno: 24.06.2015
  • Palivové rychlospojky a tlumič

Proběhla výměna původních plastových palivových rychlospojek za nové kovové. Originál spojky začaly ukapávat. Tyhle už snad vydrží. Také mám nové kontrolní "oko" oleje - původní začlo praskat. A také jsem nechal repaso

Typ: Oprava
    Vloženo: 27.04.2015
    Uskutečněno: 27.04.2015
  • Plexi Wunderlich, světlomet a další

Motorka je víceméně připravena. Proběhla ještě výměna brzdové kapaliny a pár dalších věcí. Na motorce je teď místo původního BMW plexi štít od Wunderlichu. Je vyšší, nastavitelný a více se mi líbí. Také jsem vyměnil s

Vloženo: 20.03.2015
    Uskutečněno: 20.03.2015
  • Příprava na sezónu 2015

Motorku jsem svěřil do rukou bratra a začla příprava na nadcházející sezónu. Proběhne výměna světla za moderněji vypadající čiré. Dále mám připravené vyšší turistické plexi od Wunderlichu. Proběhla výměna palivového fi

Typ: Údržba
    Vloženo: 05.02.2015
    Uskutečněno: 04.02.2015
  • A další blbůstky

Našel jsem na webu, že na Rko pasují kryty vstrikovačů ze staršího modelu. Podobně také kryty šroubů uchycení řidítek. Tak jsem to koupil a namontoval. Kryty vstrikovačů bylo třeba trochu ořezat, aby vešly, ale vypadá t

Vloženo: 16.10.2014
    Uskutečněno: 16.10.2014
  • Doplňky Wunderlich a další detaily

Udělal jsem si radost a trochu ještě dovybavil bavoráka - teploměr okolní teploty a nálepka na přístrojovku - proti poškrábání - u mě teda spíše na zakrytí již předchozím majitelem poškrábané přístrojovky :-D Řídítka

Vloženo: 29.09.2014
    Uskutečněno: 29.09.2014
  • Prodloužení předního blatníku

Nainstaloval jsem prodloužení předního blatníku Extenda Fenda. Sedí pěkně, instalace celkem lehká - přilepit páskou, vyvrtat 3 díry a natlačit 3 plastové nýty. Slibuju si od toho méně nečistot na předku motoru za kolem

Vloženo: 23.09.2014
    Uskutečněno: 23.09.2014
  • Top case a servis

Pořídil jsem top case Kappa K48 na nosič monokey, který na motorce byl. Dále byly vyměněny svíčky, seřízeny ventily, synchronizace klapek, volnoběžné otáčky. Osahané rukojeti vyměněny za nové repliky od Ariete a také O-

Typ: Údržba
    Vloženo: 14.09.2014