BMW R 1150 R (2006)

Vlastník HonzaMT
Vloženo 30.8.2014
Aktualizováno 20.3.2016

Vloženo: 05.02.2015, Uskutečněno: 04.02.2015, Zhlédnuto: 20x

Motorku jsem svěřil do rukou bratra a začla příprava na nadcházející sezónu.
Proběhne výměna světla za moderněji vypadající čiré. Dále mám připravené vyšší turistické plexi od Wunderlichu.
Proběhla výměna palivového filtru, nakoupil jsem preventivně pár nových O-kroužků pro různé části motorky. Levý válec dostane nový napínak řetězu, bude preventivně zkontrolován startér a vyměněna brzdová kapalina.
Nyní jsou kompletně rozebrány brzdiče, vyčištěny a budou zase poskládány.

Spicbo (0) napsal 10.02.2015 v 06:44

až budeš mít to světlo dáš mi vědět? moc by mě zajmalo jak to bude vipadat a na kolik to příde..

• Rumunsko - Transfagaraš a Transalpina

Už nějakou dobu jsem se chtěl podívat do Rumunska a projet si Transfagaraš a Transalpinu. Letos se mi to, s partou kolegů na cendurech, povedlo. Pro báwo to byl docela záhul, protože kolegové nechtěli pouze po asfaltkách

Typ: Dovolená
    Vloženo: 03.07.2015
    Uskutečněno: 24.06.2015
  • Palivové rychlospojky a tlumič

Proběhla výměna původních plastových palivových rychlospojek za nové kovové. Originál spojky začaly ukapávat. Tyhle už snad vydrží. Také mám nové kontrolní "oko" oleje - původní začlo praskat. A také jsem nechal repaso

Typ: Oprava
    Vloženo: 27.04.2015
    Uskutečněno: 27.04.2015
  • Plexi Wunderlich, světlomet a další

Motorka je víceméně připravena. Proběhla ještě výměna brzdové kapaliny a pár dalších věcí. Na motorce je teď místo původního BMW plexi štít od Wunderlichu. Je vyšší, nastavitelný a více se mi líbí. Také jsem vyměnil s

Vloženo: 20.03.2015
    Uskutečněno: 20.03.2015