Babetta 210 (1993)

Vlastník Marcopolly
Vloženo 11.8.2014
Aktualizováno 11.8.2014

Jede pěkně, nemám k ní jako někteří babbeťáci sentimentální citový vztah :D

První dojmy - Překvapila mě jak jede, když jsem na ní poprvé usednul. Na to, že byla 7 let ve stodole jí stačilo nalít benzín a jet :D Vím jsem hovado :D Ale taky hodně líný hovado :D

Motorku bych doporučil pro - Lidi kteří jezdí do práce max 10 km, a nehrají si a žádné machry, nebo krasavce by si po jejich vlastním uvážení měli pořídit babbetu, protože je to v podstatě kolo s motorem :D

Doplňky na motorce - Zkoušel jsem takovou vychytávku, kde se zdvyhne spodní elektroda svíčky o 1mm, a zpiluje se do špičky nad horní elektrodou. Ve výsledku to podle mě jelo úplně stejně, jako s neupravenou svíčkou.

Babbeta je dobrá v tom, že k ní nemusíte mít technickou prohlídku, stačí Vám pouze pojištění, a vy jako řidič musíte mít nějaké (jákekoli) řidičské osvědčení. Náhradní díly jsou za hubičku, spotřeba je takřka nulová, dá se s ní jet kudykoli (skoro). Samozřejmě babbeta není na dálkové cesty, dají se, ale já bych do toho nešel.
Problematická je spojka, která je odstředivá, a obložení se na ní bohužel opotřebovává :D Výměnu spojky dokáže v dnešní době, kdokoli kdo má doma nějaké nářadí, internet a možnost dostat se k přípravku na stažení rozjezdového bubnu.

hruso25
hruso25 napsal 11.08.14 v 20:05