BMW R 1200 GS (2004)

Vlastník Junkrs
Vloženo 18.5.2014
Aktualizováno 21.5.2014

Proti AT co jsem měl je to větší, tvrdší, silnější, hlučnější, modernější a držší. Koupena s 19tis. km a velmi zachovalá, jako nová.

Motorka koupena od FIRMA:Motobikes (Bylany) - Dobré, všechny motorky dobře připravené, v dobrém stavu, žádné vrány. Přístup vstřícný a férový.

BMW R 1200 GS Adventure: Drahé
BMW R 1150 GS Adventure: víc se mi líbí 12ka

První dojmy - Kardan s projevem velmi vytahaného řetězu, když jsem se naučil, jde to slušně eliminovat. Strach s elektroniky a CAN-BUS. Přeladit se na ovládání blinkrů. Přestat řešit různé zvuky. Prvních společných 50km respekt a představa obrovké zásobarny síly, poté jsem zjistil hranice výkonu a zas taková rachejtle to neni.

Motorku bych doporučil pro - Komu se líbí a z enduro toužení vyřadí i polní cesty. Tedy pouze jen na silnici

Doplňky na motorce - origo navi, origo boční a horní kufr, vyhřívané ruce, ABS, origo alarm

Tahle motorka se mi líbila vždy, jen cenovka musel trochu klesnout, abych si splnil sen. Mám už najeto 3000 a vznikla u mě závislost, neměnil bych. Musel jsem si na pár věcí zvyknout, to šlo ale rychle. Udělal jsem si základní servis, tzn. oleje, filtry, svíce, ventily, jen s brzovkou to nechávám asi až na zimu, protože se mi zdá jako eleborát na dlouhý zimní večer. El. posilovač brzd mě podvědomě nutí vystříhavat se silnému tlaku na brzdu, když stojím, protože kvílení motorku pak nezní moc klidně. Naučit se různé triky s ovládáním elektroniky znamená přilepit si na nádrž šanon s návodem. Německá kvalita se nezapře, je to sice plastové SUV, ale precizně zpracované.

RaTo
RaTo napsal 10.01.15 v 14:09 10b.

fubutomas
fubutomas napsal 25.05.14 v 12:25 10b.

Krásnej stroj,super značka

Macek01
Macek01 napsal 19.05.14 v 11:33 10b.

Sakra ještě body

Macek01
Macek01 napsal 19.05.14 v 11:33

gratulace a bacha proti závislosti na BMW ještě nevynalezli lék tak ji krásně užívej a kdyby cokoliv tak jukni na bmwgs.cz tam ti poradí.

Mr.Petr
Mr.Petr napsal 19.05.14 v 09:09 10b.