Suzuki XF 650 Freewind (2000)

Vlastník schelbygt69
Vloženo 5.5.2014
Aktualizováno 5.5.2014

Moje první holčina suzi větrák z 2000 najeto asi 50 000 km a původ z itálie ale není to na ni poznat.

Suzuki GS 500E: zachovalé kousky jsou docela drahé
BMW F 650: no a bavoráky jsou všechny drahé :-)

První dojmy - Holčina skvěle padne do ruky, posez je pohodlný, žádné bolení kolen jako jsem měl v autoškole na Hodně. Je to jednovál takže si musím hlídat otáčky ale po pár kilometrech je slyšet kdy řadit, takže super stroj pro novice :-) mám rok 2000 a najeto asi 50 000 ale nějak nikde nic nevrže, necinká, rád bych řekl že i nedrčí ale je to freewind, ten drnčí pořád :-)

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky, klidně i pro úplné trolly jako jsem já :-)

Doplňky na motorce - Výfuk Sharon

Známý ho měl a nemohl si ho vynachválit. Když jsem si pro ni jel, měl jsem strach na ni jen sednou natož jet na ni až do Prahy. Teď mám odjeto asi 200 kilometrů a holčina mi úžasně padla do ruky. Co se týče spotřeby a servisu atd. zatím nic nemám ale až bude více kilásků bude i více info. Jo a mám tam laďák od SHARONu, krásný zvuk, krásně vypadá a ještě lépe jezdí . Ještě by to chtělo nějaký kufřík a hlavní stojan, ten pohotovostní ve mně nebudí moc jistoty.

Hamrmen
Hamrmen napsal 05.05.14 v 21:30

Dobrej stroj přeju hodně km bez nehod a pěkná garáž