Babetta 210 (1990)

Vlastník noisy
Vloženo 18.2.2014
Aktualizováno 18.2.2014

moje babettka 210 :) trochu tuningu do staré babičky jenom prospělo. ale není to konec, chystám toho mnohem víc !

První dojmy - dostal jsem ji před třemi lety a byla bouraná takže byla v hrozném stavu. popravdě je furt protože sem jenom jezdil a nic s ní nedělal. teď jak sem udělal řidičák a začal jezdit delší trasy tak se začala po kouskách rozpadat a pomalu dojíždí ale holku dám tenhle rok do kupy :)

Motorku bych doporučil pro - pro začátek docela dobré ale doporučil bych spíš nějakého fichtla skrze řazení a naučení rozjezdu potom nebudete mít takové problémi na silnějších

Doplňky na motorce - modré podsvícení a bíle diodové světlo

no co povídat o staré babičce ? :) je to tak na dojetí do školy max. někam na chalupu :) sám sem jsi ji nevybral původně jsem chtěl jawa mustang ale dostal jsem ji od dědy a nějak mi přilnula k srdci :) a teď už k jízdním vlastnostem. jede se na ni dobře a je pohodlná i pro člověka mého vzrůstu 189 cm. brzdy klasika bubnový takže tak na dobrždění ale co chcete brzdit když maximálka je stěží 45km/h :D tlumiče jen tak na okrasu. úložný prostor je strašný na nářadí je naprosto nepoužitelný. spotřeba krásná když jezdíte po silnici. po terénu je schopná si i ty 3-4 vzít . no to je tak vše co k ní mohu říct ? babettku všichni známe ;)

kokoska50
kokoska50 napsal 29.05.14 v 19:38

Super odkud mas to posviceni ? a naco to napajis ? díky

Bothrops
Bothrops napsal 19.02.14 v 06:38

tohle je perfektní

Slavomil_84
Slavomil_84 napsal 18.02.14 v 20:57 9b.

Jedim slovem, MRDA ! to si zaslouží deset