Yamaha YZF-R6 (2008)

Vlastník muncinana
Vloženo 30.9.2013
Aktualizováno 24.6.2016

Tak tady je má R6 a přitelova R1.Začala jsem jako batůžek a na tolik se mi to zalíbilo že jsme pořidili další motorku a ted máme každý svou.Tahle sezona byla mou první a pořádně jsme si jí užili, jezdili jsme jak po okolí tak i delší trasy.

Motorka koupena od Yamaha Tachov - Jen dobré,mohu doporučit.

První dojmy - Když jsem poprvé sedla jako řidič na motorku byla jsem trošku nervozní protože je to přece jenom něco jinýho než auto a ne každý tohle zvládne ale jelikož mám ráda výzvy a adrenalin byla jsem nadšená.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučila pro kohokoliv,důležité je to mít srovnané v hlavě a mít pevné zápěstí ,jinak si koleduješ o průser.

Doplňky na motorce - Na motorce mám různý úpravičky jako třeba sportovní výfuk Akrapovič, xenonová světla, zadní miniblinkry, silikonové gripy, závažíčka Barracuda plus padáky ,spojková a brzdová páčka CNC a snížený posez o 5 cm tak, že krásně dosáhnu oběma nohama na zem.

Zkušenosti už nějaký jsou ale nikdy jich není dost kord u motorek.Naštěstí mám vedle sebe svého přítele, který mi vždy dobře poradí.Má druhá jízda byla už trošku divočejší jela jsem 250km/h bylo to perfektní.Ted jsem se zaměřila na zatáčky a pokládání.Mám Yamahu R6 a myslim že je to pro holku optimální.Motorka byla koupená nová v Yamaze Tachov je pravidelně servisovaná a žádné poruchy nejsou.Při rychlejší jízdě spotřeba 8l/100km je to vyloženě raketa vyrobená rovnou na okruh.S R6 se pomalu sžívám letošní sezonu jsem nalítala 3000km bez nehody, ale ještě se mám rozhodně co učit.Rok 2014-letošní sezonu jsme nalítali dalších 4000km bez potíží a hlavně bez nehody.Už se těším na další vyjíždky,možná to vyjde ještě letos..

jps13
jps13 napsal 22.01.22 v 17:47 10b.

Moc pěkná R šestka.Sluší vám to.Tak hlavně hodně kilometrů bez nehod.

bumbos
bumbos napsal 30.04.20 v 13:27 10b.

Raadio22
Raadio22 napsal 27.11.19 v 10:11 10b.

Krásná

sedlon
sedlon napsal 04.09.19 v 23:21

nejlepší ročníky R6 nova R6 od roku 17 stoji za prd

AveSatanas
AveSatanas napsal 22.06.17 v 08:51 10b.

Neni nic víc sexy, než krásná mašina s ještě hezčí holkou na sobě