Suzuki XF 650 Freewind (1997)

Vlastník Maťkar
Vloženo 25.8.2013
Aktualizováno 10.10.2013

Motorka kupena od 2.majiteľa,na svoj vek veľmi zachovala,najazdene 30 tisic km,hned ako som videl inzerat vedel som ze ju chcem

První dojmy - Oproti predchadzajucej motorke paradny zaťah motora už od spodnych otačok,ľahko ovladateľna,brzdy su k motorke dostačujuce,podvozok si toho veľa vyžehli no predna vidlica by mohla byť tvrdšia.Spotreba 4,5-6l podľa toho ako tahaš za heft.

Dlho som hľadal motorku ktoru by som mohol sedlat s novym vodičakom A2 a nakoniec som nasiel.Krasne,zachovale cestovne enduro a ma presne 35kw.Po skušobnej jazde som už vedel že nič inšie nechcem.Prve kilometre na motorke boli dost opatrne predsa je to prva motorka na cestu... začal som si na nu zvykať a teraz ked už mam najazdenych par km už viem že motorka je ľahko ovladateľna,rýchlo zmeni smer jazdy,motor-silny,je krasne pružny ide už od spodnych otačkoch,brzdy a podvozok su k motorke tak akurat.Jedina vec ktora mi na motorke vadi je plexi,je sice vyššie ako original ale všetok vzduch mi to odvadza do prilby a vo vyššich rychlostiach(130+)mi to začne hadzať s hlavou ale nič strašne.Motorka je pohodlna aj na dlhšie cestovanie.Cez zimu planujem ladeny vyfuk,smerovky...

LovoXXX
LovoXXX napsal 09.10.13 v 00:51 10b.

Krásný Freewind na super fotkách, přeji hodně šťastných km v sedle A starej se o něj pečlivě

hruso25
hruso25 napsal 06.10.13 v 12:59

Spoľahlivá mašinka.

Milan1963
Milan1963 napsal 25.08.13 v 15:18 10b.

Osvědčený stroj, užívej si ho.