Derbi Terra 125 (2009)

Vlastník InvisibleGhost
Vloženo 27.1.2013
Aktualizováno 27.1.2013

Moje první motorka :) takže nemůžu nijak výrazně zhodnotit ale jinak jsem spokojenej.

První dojmy - Motorka mi hnedka padla do oka a byla to výborná volba, motor se hodně rád točí až k 10000 ot/min jinak co si budem povídat jednoválec a 11 kilowatt nic extra ale mě to stačí. Zatim jsem nepodniknul výlet delší 150 km a ani nic moc delšího neplánuju protože sedlo není dvakrát pohodlné ale je to 125ccm pro nás mladý a nemůžu čekat žádnej zázrak.

Tuhle motorku jsem si vybral protože jako malej kluk jsem jezdil na krosce a vydat se do terénu mě často láká ale zároveň jsem musel vybrat něco co se bude líbit mé sestře. Tak jsem vybral tohle nádherné enduro ve žluté barvě můj výběr taťka odsouhlasil protože byla zrovna nabízena sleva 30000 kč takže se hned druhej den jelo do prahy. Zkušeností s motorkou zatím nemám ale jinak jsem spokojenej jinakjak už jsem psal jsem motorkář začátečník a tak nemůžu napsat sloh ve kterém bych zhodnotil celou motorku. Jediný co zatim můžu napsat že tenhle stroj mám super spotřebu pohybuje se kolem 3-4l/100km což je pro mě jako studenta paráda a musim se přiznat že motorku moc nešetřim takže kdybych jel "ekonomičtěji" tak bych se dostal možná pod 3l.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 27.01.13 v 20:03 10b.

vosa s žihadlem,pěkná

istonbike
istonbike napsal 27.01.13 v 19:31 10b.

Pěkné dváckové cendurko takový konkurent malému Varanovi přijmi 10b s přáním krátké zimy a super kilometrů v sedle i stupačkách do sezóny 2013