Suzuki DL 650 V-Strom (2008)

Vlastník seikos
Vloženo 6.9.2012
Aktualizováno 2.6.2015

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 52 záznamů

Destroyer
Destroyer napsal 03.06.16 v 11:37 7b.

pre mňa prišiel Strom 650 celkom dobre postavená motorka, dobré jazdné vlastnosti, dobrý výkon, proste všetko OK. Hneď ako som prešiel 3 zákruty som chytal stupačku a tak tomu bolo po zbytok kopca. Brzdil som skôr ako obyčajne, ale toto bolo možno spôsobené aj tým že motorka nepatrila mne.
Neskúšal som s ňou terén, na ten mi príde málo robustná. Plne súhlasím s tvojou recenziou a presne viem ako si to myslel, ja by som to tiež inak nenapísal :)

kawa...pavel
kawa...pavel napsal 24.11.15 v 20:27

supr...jen bych chtěl jedno vysvětlit...ty vaše "emoce" co vám motorka dává, doprdele ty emoce nedělá ta mašina ale ten co na ní sedí a ty kydy o tom, že to "jen"jede...co by to mělo dělat?...emoce tím že se to rozesere na cestě, a ty se nasereš? Fakt mně baví tyhle výlevy. Strom není dokonalej, ale to není žádná mašina. A naopak každá mašina je dokonalá pro někoho. Pro tebe je to stelvio, který ve mně osobně vyvolává dávivej reflex...je to hnusný hnusný hnusný, ALE možná je to fakt supr motorka...tak ať ti to jezdí a na nás co z toho blejou neber zřetel, my to máme taky tak.

XLV
XLV napsal 13.11.15 v 20:43 10b.

Zábavně napsaná recenze, asi hodně subjektivní (což je dobře) a trochu mi přijde, že jde o pokus naštvat majitele a bezmezné obdivovatele stromů (a možná i všech japonců, tedy i mne (Varadero), ale fakt jen možná). Hláška přirovnávající zvuk motoru ke zvracení do pytlíku je bezkonkurenční. Celkové lehce provokativní vyznění recenze podtrhují podrážděné ohlasy některých majitelů předmětného stroje, kteří ten cizí názor ne a ne ustát A mimochodem, taky nevím, jak taková jebka mohla vyhrát ten alpen masters

Humusus
Humusus napsal 11.07.15 v 07:19 10b.

moc hezky napsáno

P0KY89
P0KY89 napsal 02.06.15 v 08:31 10b.

Recenze dobrá,užitečná. Už jsem přečetl snad 70 recenzí a začínal jsem věřit,že je to perpetum mobile :D. Koupím,vyzkouším,názor si vytvořím. 10 bodů chlape :D

Kabriolin
Kabriolin napsal 18.01.14 v 10:49

Recenze parádní Co je na tom pravdy netuším, protože na motorce jsem nikdy nejel, ale čtení je to hezké, takové od srdce bez ohledu na to jestli zrovna chválíš nebo haníš. Majitelé stroma to musí brát jako tvůj osobní pohled na věc a zbytečně si nenechat tahat nerva Každopádně nechápu jak tu někdo může psát, že nadržuje italkám (přesto, že v textu o tom není slovo), protože se stačí podívat do recenze na tvé malé 650 báwo.. "Na tuhle motorku budu dlouho vzpomínat. Byla to skvělá volba po předchozím zklamání s italskou srágorou.". Takže asi tak vše..

ThomsonMotorson
ThomsonMotorson napsal 19.01.13 v 18:31 10b.

Rozhodně to dá člověku více, než dvou stránka nekonečného pochvalování.. Po téhle recenzi už může případný zájemce motka jen mile překvapit

PetajsB
PetajsB napsal 17.01.13 v 00:06 1b.

Čoveče ty to hodnotíš jako kdyby to byla nějaká mr*ka motorka...že to nemá výkon, že to nejede...190 se ti zdá málo? tohle není motorka na závodění, ale na cestování a pro ten účel, pro který byla stvořená, tak bohatě splňuje...Majitelé těhlech motorek nemaj potřebu si něco dokazovat...jsou to většinou slušní lidé. Každá motorka má svoje pro a proti a žádná není ideální.

BRUTUSSS
BRUTUSSS napsal 04.01.13 v 14:39

JJ..mel sis koupit litra, s pulmotorem moc srandy neni...ale zase mnohym splnuje jejich ocekavani

Kotumbeláč
Kotumbeláč napsal 03.10.12 v 21:24

Jsem rád za každé hodnocení. I s nádechem kritiky. Také jsem rád za to, že nevyčuhuji, nikam se neženu a užívám si. Na vyplavení adrenalinu mám jiný metody. Nejezdil jsem moc a moc km a viděl moc a moc těch co vyplavovali adrenalin a vyčuhovali u řady. Nemám je rád Dík za stromka. Mě osobně dává vše co jsem od něj očekávám.

Sinner
Sinner napsal 27.09.12 v 21:51

Myslim že jsi napsal pěknou recenzi, možná malinko šmrnclou despektem, ale opravdu malinkato. Vlastnosti které se tobě nelíbí naopak mě vyhovují. Já rád jezdím na skútru a mimochodem rád řídím i tramvaj . Jezdím podle předpisů a nemusím za každou cenu proletět každou louží kterou vidím. A proto se mi některé " nectnosti "smrčka líbí.
Navíc jsem lakotnej tak i ten spotřebák má pro mně kouzlo. Myslim že je to fajn recenze a pro mně i fajn motorka.

Meli
Meli napsal 22.09.12 v 21:08

P.S.: jen nechápu jakto že ta "jebka" vyhrála dvakrát po sobě alpen masters...

Meli
Meli napsal 22.09.12 v 17:48

Jako reakce člověka kterej tu motorku nikdy ani nechtěl je to dobrý a vystihuje hodně vlastností, akorát ze takhle dokážu zkritizovat vlastně všechno co nechci. Ty ses ulitlej ze stelvia a žádná jiná moto pro tebe neexistuje. No at ti to vydrží ... ( a ten ital hlavně at to vydrží )

malina
malina napsal 19.09.12 v 21:58

tak teď nevím jestli mám dát 1 za motorku, nebo 10 za ten koment
Dobré

Boro78
Boro78 napsal 19.09.12 v 21:06

dobre napisane, myslim ze hodne pravdy a korenia ma tvoj text.
Stromy davaju niektorym tak blahodarny kyslik, ze nic na svete nieje pre nich lepsie, tak neberme im tu casto jedinu radost

Tomm
Tomm napsal 12.09.12 v 11:47

Jj ... zdá se, že tak nějak jsou Japončíci z Evropy konečně na ústupu, co? A myslím že to tak je ve všech modelových řadách. Proč bych taky měl podporovat ekonomiku dálné Asie, že. Teď se do mě asi rejžisti obujou ...

TRA
TRA napsal 11.09.12 v 19:20

Tu recenzi beru, je to tvůj osobní názor a to je OK. To co se mi trochu nezdá je to, že kriticky hodnotíš téměř každé jiné cestovní enduro (různě v komentářích u majitelů) než je Stelvio. Opravdu je to Stelvio tak dobré nebo jen tobě tak učarovalo

mattua
mattua napsal 11.09.12 v 18:38

Sorry, to byla reakce na dotaz, proč si vlastně kupoval Stroma, když ho takhle poblil...

mattua
mattua napsal 11.09.12 v 18:37

Protože má italskou motorku, která hold občas nejede

PavelETV
PavelETV napsal 11.09.12 v 16:19

Je neuvěřitelné, kolik lidí jsi dokázal rozčílit
Krásně jsi se rozpovídal. Někteří prostě těžko snáší, když jim vysvětlíš, že to na čem sedí nebo po čem touží není vrchol možností. Většinou neměli možnost nebo potřebu zkusit i něco víc. Většinou to není jejich chyba...

romous74
romous74 napsal 11.09.12 v 15:35

Probůh,tak na ní nejezdi,já si ji pořídil jako mezistanici
k německýmu GSA,právě kvůli jejím neutrálním vlastnostem.
Přijde mi ta Tvá recence jako nenávistnej blábol.Srovnáváš
nesrovnatelný.Máš k tomu nějakej zvláštní důvod?

Leprechaun
Leprechaun napsal 11.09.12 v 14:52

Konecne nejaky hodnoceni co je ctivy a nesnizuje se jen k chvale nebo kritice. Ja mam VTX 1800 a taky sem tam musel v dobrym zjebat nekolik relativnich nedostatku :)

foky
foky napsal 11.09.12 v 13:26

Po dodatečném doplnění těch dvou odstavců to úplně ztratilo ten "originální" nádech

DesertFox
DesertFox napsal 11.09.12 v 13:05

Bábovky do toho tady samozřejmě nemají co kecat, ale jestli je tahle motorka pro holky, pak asi jen pro určitý druh. Na druhou stranu, připadat si ve stošedesáti jako na záchodě co podle zvuku trošku protejká a mít chuť vytáhnout noviny, nebo si dát dvacet, to každej stroj nenabídne.

Pjercak
Pjercak napsal 11.09.12 v 12:06

Dobry počin

Váňa
Váňa napsal 11.09.12 v 11:35

dajos: Objektivitu zde nehledej. Nemalá část majitelů (uživatelů) si plete pojmy z dojmy a jejich profily jsou plné blábolů. Na druhou stranu těžko hledat zábavnější čtení...

dajos
dajos napsal 11.09.12 v 09:20

Seikosi, po tvém článku se na tom stromovi budu muset vážně projet a udělat si vlastní názor Člověk všude čte samou chválu a teď toto. No toto? Ale asi chápu o čem "mluvíš". Pokud je člověk zvyklý na něco výkonějšího, zábavnějšího atd., těžko může chválit něco co tyto kvality postrádá. Taky jsem se svezl na motorkách o kterých jsem z testů v časopisech, internetu apod. měl úplně jinou představu než po vlastní zkušenosti. Holt vše je relativní a záleží na co je konkrétní člověk zvyklý, co mu vyhovuje. Např. já po přesednutí z GSX 1400 na GSR 600 měl pořád pocit, že té motorce něco chybí a taky jo - těch 800 ccm je sakra znát...Na druhou stranu ta menší váha měla taky svoje plus. A vovovotom to je. Tož zdar a sílu!

Honzus75
Honzus75 napsal 10.09.12 v 22:02

Super, naprosto rozumím, co tím seikos chtěl říct. Japonský motorky mě taky nechávaj v klidu, i když určitě fungujou, jak maj, prostě jim chybí něco, proč bych jim chtěl věnovat pozornost

makyno
makyno napsal 10.09.12 v 20:39

100ludi 100chuti

mates1987
mates1987 napsal 10.09.12 v 17:23

Suzuki v-strom je hodně muziky za málo peněz! Motorku jsem měl rok a půl a najel na ni 14000km. Celkově měla skoro 60000 a žádný problém. Pokud by se lidi měli řídit podle této recenze, tak by si museli kupovat z cestovních endur pouze bmw r1200gs nebo triumph explorer 1200 a to jsme už na jiné finanční hodnotě! a hlavně ty součástky. jsou hned a za pár korun! Takže suzuki v-strom

v.d.k
v.d.k napsal 10.09.12 v 16:32

Ufff,ještě že mám litra,ten už by ti snad tak nudnej nepřipadal

Váňa
Váňa napsal 10.09.12 v 15:32

Super blábol

Kamy
Kamy napsal 10.09.12 v 14:50

Seikos: Ale vdyť to já ti přece nevyčítám... Netvrdím, že jí haníš, tvrdím jen to, že jí vůbec nehodnotíš jako Cestovní enduro. Hledáš na ní to, co mašina nemá a dává to kupcům předem jasně najevo.

pokud chceš zábavnou mašinu, koupíš si jawu 350, ta má charakter a emocí plno.

btw sršeň je frajer Mile rád si ho poslechnu, to čemu už budu věřit je přeci jenom na mne Stejně tak jako s tvým článkem...

Hele zpočátku sem si myslel, že se snažíš literárně zaujmout a záměrně vše negovat... Tím že jsi ale následně začal mluvit i pár věcných a trefných postřehů, mne prostě ta hláška o motoru z SVčka docela dost nasrala Motor prostě má lineárně táhnout, má mít konstatní sílu, to je prostě nutný základ. Já osobně taktéž nesdílím stejné požadavky a o krotké poslušné mašině, ale od cesťáka bych to tak nějak čekal... což je právě ta druhá stránka věci, ty sis měl pořídit úplně jiný stroj

KubaLC8
KubaLC8 napsal 10.09.12 v 13:51

Vice mene je to pravda co napsal, mel jsem to pujcene na KOSu a tak nejak ta motorka fugovala, no, ale nic vic. proste jela.

MASAŘ napsal 10.09.12 v 10:48

nemyslim si že vytahuju nesmysly o italskych motorkach,neco malo jsem na nich odjezdil a o dostupnosti nahradnich dilu jdou legendy.je to katastrofa cekat v dnesni dobe na neco treba i tri tydnu u nekterych italek klidne i deklsi dobu

seikos napsal 10.09.12 v 09:29

Kamy: netuším co je na realitě hanlivého. Jestli chceš slyšet jen chválu, pusť si v televizi Sršně
A kdyby sis přečetl mou recenzi celou, všiml by sis že motorku nehaním. Je tam taky mnoho pochvalného.

Kamy
Kamy napsal 10.09.12 v 09:02

je rozdíl mezi pochvalnou recenzí a hanlivou recenzí, a je pravdou, že zde se setkáváme převážně s tím prvním... Ale když čtu hanlivou recenzi na jinak solidní mašinu, vůbec se dotyčným reakcím nedivím... Zvláště kritizovat plochou křivku krouťáku může jen motoristický plebej a absolutní neznalec spalovacích motorů, a tím pádem, i kdyby měl se vším ostatním pravdu si ten článek u mne naprosto deklasoval na úroveň špatného vtipu...

klondajk
klondajk napsal 09.09.12 v 21:12

Ahoj proste jen napsal svuj nazor tak ho nekamenujte pro me je treba dobre si precist i jiny nez uplne kladny recenze za me dekuju

seikos napsal 09.09.12 v 20:52

Pechyjo: ano, asi máš pravdu. Všechny recenze musí být v zásadě pochvalné. Jakmile nejsou pochvalné, je autor nařčen z rozmlsanosti, nabubřelosti, povýšenosti a z porovnávání motorky (ačkoliv s ničím neporovnávám) s jinými, mnohem dražšími. Jakkoliv cena motorky nemá nic co společného s charismem a zábavností stroje.

Stana123
Stana123 napsal 09.09.12 v 20:42

Přirovnávat Stroma ke skútru to je úplně mimo mísu. Já jsem na něj přešel z Burgmana a můžu tě ujistit, že tam žádná podobnost není.

Pechyjo
Pechyjo napsal 09.09.12 v 20:23

no holt někdo má rozmlsanej jazýček, jde oto komu co sedne, je jasný že když sedneš z 12ctky ny šest pade tak ti to připadá jako lenoch. Ještě když to není tvoje.
Jsou lidi který jsou šťastný za Jawu 350 a jsou s ní naprosto spokojený, ikdyž to má spoustu much

Anti
Anti napsal 09.09.12 v 17:20

Uznávám ty,kteří si nesednou na zadek z ikony a dokáží sepsat kritický test.Za mě

seikos napsal 08.09.12 v 16:10

Masař: V-stroma jsem pokud jsem si všiml s ničím nesrovnával. Tak nevím proč vytahuješ na světlo nesmysly o italských motorkách

MASAŘ napsal 08.09.12 v 11:59

v neposledni rade a to je pro vetsinu lidi hodne dulezity je ze srovnavas motorku ktera je na polovicni cene,jako bys z audi a6 sedl do oktavky a plakal ze je to na hovno,samozrejme ze bude ale za polovicni kačky

MASAŘ napsal 08.09.12 v 11:52

mel jsem moznost mit tu cest vlastnit italskou motorku je pravda ze ma podstatne vic emoci nez v strom o tom zadna ale ta radost te sakra prejde az potrebujes nejakou soucastku a oni ti reknou V ITALII MAJI PRAZDNINY POCKEJ SI 4 TYDNY pak jsou emoce k nicemu kdyz na to koukas v garazi,na v stromu jsem mel moznost jet cca 40km a nemyslim si ze je to az takovy pruser co tady pises

Mirek-JM
Mirek-JM napsal 07.09.12 v 18:26

istonbike
istonbike napsal 07.09.12 v 15:19

Tak tahle naleštěná bída vyhrála nad podstatně dražšími konkurenty a svým méně movitým majitelům věrně slouží a dokonce u ní neupádavají stojany,plastové spojky benzínových hadic a další věci...holt "charismá" jí chybí přesto si 10b zaslouží

T601
T601 napsal 07.09.12 v 12:15

I nudná motorka může mít zábavnej komentář Jako bych na ní seděl. Jen jednu její vlastnost jsem ze svýho pohledu postrádal: poctivost resp. upřímnost. Co vidíš, to máš.

TomCBF1000
TomCBF1000 napsal 07.09.12 v 07:11

zajímavej pohled na V-stroma , s tím usnutím máš recht ( jel jsem jednou na ní jako baťoh a opravdu jsem na chvilku usnul ). Nový V-strom ( zkoušel jsem ho ) je o něco hravější a zábavnější, ale pořád to je V-strom se vším všudy. Jinak máš moc pěknej laufík na Guzzině

seikos napsal 06.09.12 v 23:06

Jarda40: neboj, nekupoval. Mám ji doma na hlídání Na solidní poježdění mám úžasnou Kozzu

Jarda40
Jarda40 napsal 06.09.12 v 23:03

Když čtu tvojí recenzi, tak nějak nechápu proč sis jí vůbec kupoval. Tak ať slouží a neusneš za jízdy .

foky
foky napsal 06.09.12 v 23:01