Suzuki DL 650 V-Strom (2005)

Vlastník bulldogbiker
Vloženo 16.10.2011
Aktualizováno 2.6.2013

Jednou jsem se na něm svezl a musel jsem ho mít,ze všech mych motorek mne na dalky bolí zadek ale u tehle je to jako doma v gaučí u televize, jenom s lepšímy programy a super dálkovým ovladačem.

První dojmy - Velice solidní nářadí..

Motorku bych doporučil pro - Všem kdo chteji kvalitne a hlavně spolehlivě polykat kilometry a už je nebaví s motorkou jen machrovat :-D:-D

Doplňky na motorce - Padaci rám,černý mat od firmySW Motech.
Stojan velký a drahý
Givi plotna a kufr
Kryty rukou (blastry)
Atd.

Shaněl jsem na všech servrech ale blázni tady na motorkářích chtějí za roky 2008 a 2009 tolik jako za nový/starší/ motocykl z prodejny bez daně, no prostě nesmyslné cený.No ale ted se mi jako majiteli ty natáhnuté ceny líbí, alespon vím že V strom neklesá na ceně.Z recenzí co jsem četl vyplinulo že je to opravdu moto spolehlivá a velmi žádaná.
Obvolal jsem snad třicet inzer. na V strom, take jsem volal na BMW F800ST,F850GS.U bavoráku byla podstatně lepší cena vzhledem k ceně nové moto.Pak jsem take přemyšlel o nakupu nového stroma,no ale to jsem udělal u motorky jednou a naposled je to zbytečné vzhledem k tomu jak se my motorkáři ke svym i starým strojům chováme/u atomobilů to neplati/.
Sledoval jsem také Transalp a Tdm ale postupně jsem opravdu zjistil že je V strom nejlepší volba jak v designu,tech.parametrech tak také verzus cena a kvalita.
Od té doby co jsem stroma koupil skoro stále chčíje ,nebo nemam čas.Tak jsem zatim najel 100km.Jizda výborná tak s ním budu dlouho spokojenej.
Chci si přikoupit malý tankvak Lojzo na zadní nosič,jen tak do města na rukavice atd.

Moc jsem toho zatím nenajezdil,není čas ale jsem spokojenej
s nákupem.CHodím se jenom koukat do garáže,musím přídat žarovku abych na něj lépe viděl.Kawa se mnou kvůli tomu stromu nemluví,asi žárlí kráva jedna černá :)

Dnes jsem trošku pojezdil v LIberci bylo krásně teplo.Jsem nadmíru spokojenej s pružnosti motoru,dá se krasně v klidu jezdit pomalu ale když za to kurva zaberu tak to pěkně zahuláká a jede to jak píchlí prase :)...29:10:2011
Vůbec mi nechybí ten výkon litru kterej byl krasnej u Bulldoga protože cítím že to bude žrát půlku benzínu.Také se mu chce podstatně líp do zatáček než buull.

31.10.2011 Dnes jsem se pořadně svezl na mém V stromu. Paráda i po dálnicy ,motor při stovce jen tak ševelí.6adný zbytečný rachot,Prostě jsem nadmíru spokojenej.

27.12.2011 prosinec bez sněhu
Teprve ted jsem měl čas abych zajel se Stromem na evidenčku :( ,no vánoce práce atd.V prosinci sucho a teplo to je tedy zíma.
Zatím jsem na stromíkovi najezdil jen asi 500 km(za tři měsíce) a to i s cestou z prahy od prodejce,no průser kdyz to takhle půjde dál nevím proč jsem ho kupoval.Sem tam musim projet Kawu aby nebyla smutná.

yuri13
yuri13 napsal 04.05.12 v 08:46

Pěkný stroj s povedeným V-twinem.. Hodně spokojených km bez trablí a obtíží!

Bass
Bass napsal 19.12.11 v 21:51

pěkná mašinka 10b
tak ať to jezdí spoustu spokojených km v sedle stromka

MartinXL650V
MartinXL650V napsal 11.11.11 v 21:57

Ahoj, Stromek je parádní mašinka Snad ještě urveš nějaké podzimní kilometry, když už jsem dneska nepřijel na tom bílém koni Vypadá to ještě na pár dnů pěkného podzimu... Přeju spoustu spokojených km a šťastné návraty.

Baladicka
Baladicka napsal 31.10.11 v 11:06

No tak teď si užiješ svezeníčko a pohodlíčko,po pár km na bul jsem volala pomooooc, kde mám stromka
Tak hodně šťastných km

HELLS66