Kawasaki Z 750 (2006)

Vlastník weca123
Vloženo 10.5.2011
Aktualizováno 10.5.2011

Je to moje první pořádná mašina a děkuju bohu, že jsem šáhnul zrovna právě po zedovi. Je to parádní stroj!

Dlouho jsem vybíral (v úvahu připadal ještě Hornet) a musim říct, že koupě ani za mák nelituju. Pořídili jsme ho v pěknym stavu, je to mazel - od předchozího majitele měl miniblinkry, klín pod motorem, laďák LeoVince a celkem vkusný plexi. Celkově na mě zed působil, aspoň ze začátku, větším dojmem než z fotek. To mi ale vyhovuje.

Mašinu teprve čeká přihlášení + uškrcení na 25KW, takže zkušenosti z jízdy mám zatim minimální. Každopádně z těch cca 30 kiláků, co máme se zedem za sebou, mám pocit naprosto parádní. Měl jsem trochu vítr z váhy, ale manipulace jak za jízdy, tak na místě je naprosto v pohodě. Zátah má brutální. Táhne na všechny kvalty neuvěřitelnym způsobem a když se zdá, že zedovi trochu dochází dech, tak za hranicí 6-7 tis. vás rychle vyvede z omylu. Motor se krásně rozezpívá a zátah to má jak na jedničku. Po první jízdě jsem se smál a nemoh jsem přestat. Pocity to byly skvělý :) Lauf LeoVince má výbornej, sytej zvuk. Co se týče úprav, zatím nic neplánuju (snad kromě padáků, jestli je seženu).

Ještě bych rád poděkoval tátovi, kterej mi s koupí finančně pomoh. Tak díky, tati :D!

Mám jenom jednu fotku, ještě k tomu z mobilu, což je na vyliž prdel, ale budu se snažit toho nafotit víc.

mikesch
mikesch napsal 01.01.12 v 16:02

I když koukám spíše po jiných mašinách,tvoje Kawka je velmi pěkná,zajímavá a navíc modrá,to je u mě další plus .Ať Ti slouží a přeji hodně poho kilometrů.Dávám 10**!

O.N.E.
O.N.E. napsal 13.07.11 v 16:24

Kráska,jasných 10bodíků

MiLíK
MiLíK napsal 08.06.11 v 13:31

Zdravim kolego. Přeju hodně šťastných km, někdy můžeme dát společnou projížďku.

luban
luban napsal 29.05.11 v 16:08

Moc pěkná mašina,dávám deset.

Milunie
Milunie napsal 10.05.11 v 22:24

Koukám, že máš navíc klín pod motorem, ten naháčům sluší těším se na víc fotek také jsem se na Zedku párkrát svezla, je to dobrý stroj. Tak přeju samé lepší zážitky!