Honda CB 600F Hornet (2003)

Vlastník fandaism
Vloženo 2.1.2011
Aktualizováno 2.5.2015

mojí krasavici sem koupil od chlapíka v Liberci. Prošla už pár úpravami. Široká řídítka, přebarvená kola, bohužel byla stáhnuta na 25 kw.

První dojmy - Lehká, obratná, nevypočítavá

Pro mě je to moje první velká motorka a zatím jsem s ní velmi spokojený. Loni jsem byl v Alpách a byl sem docela překvapený průměrnou spotřebou, která činila 4,5 l/100 km. Zatím jsme spolu ujeli asi 6000 Km, za tu dobu s ní nemám sebemenší problém. Ve městě činí spotřeba 6 l/100 km. Do 5 tisíc má krásný dunivý zvouček ale jak ji popoženete nad 8 tisíc zpívá si jinou písníčku.
Až ji otevřu, tak ji chcu vzít na okruh, abych zjistil co v ní opravdu je a hlavně kde sou mé hranice...Toť asi ve zkratce vše. Přeji pěknou cestu.

Takže rok 2012 už je otevřená, je v ní sada dynojet( otevřené trysky, atd..). Ohromný rozdíl oproti zavřenému hornetu. Nárust síly je sakra znát už od 5 tisíc a cp se děje po 10 snad ani nebudu popisovat. Zatím mám na ní najeto jen 8 tisíc, jelikož sezona je krátká a ani v létě počasí moc nepřálo, tak je to s najetými kilometry celkem bída.
Z čehoš jsem dosti mile překvapen je spotřeba, která po otevření činí ve městě stále a jen 5.9l/100km.

SIPIS
SIPIS napsal 23.01.11 v 12:59

Krasavice tak at roky jezdis bez nehod a svetrem se honis o zavod...

fandaism
fandaism napsal 17.01.11 v 22:18

dík za hodnocení, jsem rád, že se líbí. Doufám, ze mi eště dlouho vydrží:D

Maros868
Maros868 napsal 14.01.11 v 22:33