Babetta 210 (1993)

Vlastník Coolwall
Vloženo 16.8.2010
Aktualizováno 16.8.2010

Babettu jsem dostal od strýca v horším stavu ( něchtěla řadit dvojku, rychlost max 25km/h ) po pár opravách jezdí skvělě.

Babeta je obroušená od rzi a nastříkaná na černo. Koupil sem sportovní filtr a laděný výfuk hikone, maximální rychlost zůstala zhruba stejná ( 55km/h po rovině podle radaru ), ale je mnohem lepší akcelerace a tah do kopce a v terénu. Najeto má 14500 km. Jezdím s ní převážně v terénu, je to větší zábava než se posunovat 50tkou po dlouhé asfaltce. \r
\r
Dobrá věc na dopravení do prostřed lesa, kde se nikomu pěšky nechce a tak mám větší houbařský úlovek. Horší je cesta zpět, když zjistím že polovina koše chybí a druhá je nakouskovaná tak akorát do polívky. \r
\r
Několikrát už mě hodila i na zem, když se přední přední kolo seklo o blatník kvůli bahnu. Vyjela každý kopec, který vyjede traktor. Několikrát se i zahřála až tak, že nejela a stoupal šedý dým z motoru. Ale to byl dlouhý táhlý kopec s docela velkým převýšením. Jak schládla zase jela bez problému.Ale asi by už to chtělo výbrus a nový píst.\r
\r
Ve štichu mě nechala jen jednou, a to jsem měl naštěstí celou dobu z kopca a bylo to tím že se jen ucpal výfuk, to tam byl ještě original.