KTM EXC 250 (2005)

Aktualizováno 16.4.2022

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 70 záznamů

crasherx napsal 22.04.12 v 17:26

Přesně Heršpitz! Akorát jsem teď motorkáře celkem dlouho zanedbával, tak snad to deníku a fotkám po zkouškovým vynahradím
Btw díky moc všem a vám ať to jezdí minimálně stejně dobře!!!
PS: Vlaji já už taky ne, ale jak nám to jezdí, tak to bohatě stačí! Teda, pokud počasí spoň trochu přeje

alpiniště
alpiniště napsal 04.12.11 v 19:13

at jezdí kačena 10 bodů

Honza-suky
Honza-suky napsal 27.10.11 v 18:27

Párádní Stroj...jasných 10 bodu, ale jinak přeji hodně ujetých Km..:)

NakasiBMW napsal 24.06.11 v 16:56

Výměna v rámci kontroly rezervy hustě ty to zní dobře...

Sphere
Sphere napsal 15.06.11 v 08:53

bahnu moc nerozumím, ale super fotky 10b

Heršpitz
Heršpitz napsal 31.05.11 v 18:30

Čeče super počtení i fotky! Úplně z toho dejchá tvý nadšení, to je fayn. Tak ať to lítá a motka drží, jak je vidět dostává dost za uši ale na to jsou Kačky přeci stavěný

Vlaječka
Vlaječka napsal 29.05.11 v 10:02

čest nooo, ale díky bohu mě to rychle přešlo přesně nevím odkud se teda zname ...

crasherx napsal 21.05.11 v 10:22

A to na ten deník poslední dobou pěkně kašlu Ale všecko napravím
Díkec

nemo.66
nemo.66 napsal 19.05.11 v 11:56

Je jasně vidět, že všechno okolo motorky tě evidentně baví. Popisy, recenze i deník jsou super. Co dodat ? - Máš tam další 10-ku

crasherx napsal 28.04.11 v 04:02

To je a TO STOJÍ!!! Jinak nepřišlo, jen sem doma řekl, že sem měl defekt a že sem měnil v rámci kontroly rezervy

NakasiBMW napsal 24.04.11 v 17:09

Je to náročný koníček mno ale stojí to za to Hhhh hustě jsi to pořešil a přišlo se na to někdy?

crasherx napsal 07.04.11 v 00:21

Díky moc. Snažíme se oba dva
Jinak fotky, až na ty jedny ze zimního ,,snow ride" jsou focený na mojim telefonu

acol
acol napsal 06.04.11 v 21:30

Pěkná motka, pěkný fotky jako z kalendáře

crasherx napsal 06.04.11 v 14:48

@Minga: Díkec. Jako ono mě stačí, když si sem tam pučím nějakou 450. EXCčka ještě jdou, ale crossky, ty už rvou ruky a to pak mám pocit, že ta mašina řídí mě a ne já ji Takže se nedivím, jestli si jezdil s tím sedmikilem v lese, že ti dala zabrat... Já teda vážím skoro 90, takže když se Kaťuša chce se mnou prat, třeba o to, jakým stylem projedme zatáčku, celkem ju zvládám

Jinak kdybys chtěl zkusit, není problém napsat a domluvit se. Taky bych se rád podíval na tu 690ku

crasherx napsal 06.04.11 v 14:45

@Nakasi: Snad jo, teď spíš mě málem trefil šlak, kolik jenom mě sežeru benálu Astra, když budu všude jezdit s vozékem :-/ Jinak to že sem byl kus od baráku bylo spíš nevýhoda... kdyby mě viděl tatík, tak to by zas bylo Sem to odstavil za dědinu a tam na polňačce vyměnil, u známýho pak opravil původní gumu a pak ju aji zase obul

Minga
Minga napsal 06.04.11 v 10:00

ps.přední blatník je zpátky+potřeboval doladit užívej

Minga
Minga napsal 06.04.11 v 09:57

Ahoj no musím říct,že KTM 250 EXC bych si taky nechal libit PECKA no uvidíme jak to půjde a snad něco do lesa pořídíme já musel tu mojí předělat na SMC.
Dávala mi dosti na prdel přece jenom váha dělá hodně a mejch 70kg taky tak at' se vám jenom dáří a vše šlape jak má dáváM jasných 10 ps.KTM JA VLÁDA

NakasiBMW napsal 26.03.11 v 17:38

To zní dobře nooo tak uvidíš jak zazáříš a kdyby ne tak za tu srandu to beztak stojí. Ještě že jsi byl už jen kousek od baráku

crasherx napsal 22.03.11 v 15:56

No to piš že jo!!! Už abych zahodil berle, kotník měl OK a mohl jit orat pole zemědělcům

Black-rider
Black-rider napsal 08.03.11 v 22:32

jelikož jsem na tom nikdy nejel nemuzu soudit, ale vypada to na pekelnou srandu

crasherx napsal 15.02.11 v 22:42

Tak jako furt se na tom maká, už je měsíc rozdělaná. Teď sem naprosto neměl čas, jak bylo zkouškový Ale minulé týden sme se do toho zase se známým pustili. Jj, chtěl bych letos začít si to tak zkusit a zjistit, jestli mám aspoň na něco nebo či su uplné zelenáč Snad to první
Btw s těma plechovkama je to dost na pytel. Já si s mojí Astřičkou byl párkrát zablbnout na parkoviště, letiště a tak a to se ví, že mě to nedalo a jezdil sem pak driftama aji po dědině a občas ve městě no a jednou sem to vzal za volant moc pozdě a v zatáčce cca 50m od baráku sem to utrhl až moc a narval to do ubrubníku, ten rozpůlil a vyzul zadní kolo

NakasiBMW napsal 28.01.11 v 15:53

No tak to je nemilé ale co se dá dělat, já si tenhle rok taky rozstřelil káru v těch největších haluzích sněžných, jsem jezdil každý den všude nehody a já úplný klid ledovka neledovka pak si takhle vyjedu po oblevě a na mokru sem utrhl prdel a už jsem jel málo místa a prásk dpr naštěstí jen plechy takže dobrý, pár korun to spraví
Jezdíš nijaké závody jo? No tak to ta tvoje kráska dostala hezkou zimní generálku hmmm ta moje dostal akorát tak nemrzku do chladiče

crasherx napsal 23.01.11 v 20:49

Nakonec to letos skončí jinak. Borec, s kterým sem t oměl vyměnit a něco mu doplatit nabořil rodičům fáro, takže potřebuje love ...tragéd, ale nikomu to nepřeju. Tudíž zas nic. A prodávat zrzku na jaře, až se bude závodit a pak si zvykat na nové bike, tj taky nic moc
Takže jsem se rozhod, že si moji 250 ještě letos nechám. Momentálně je u známýho rozebraná. Dávali sme do kupy pár věcí a teď v úrůběhu dvou týdnů bysme chtěli nastavit karbec a překontrolovat motor. Já budu mít klid a konečně to pojede tak, jak má

NakasiBMW napsal 23.01.11 v 15:35

tjn mno pokud to někde můžeš prubnout tak o to lépe... Mno a uvidíš jak to na konec celé dopadne Když tak pak poreferuj...

crasherx napsal 03.01.11 v 19:27

Tak díky, už su zvědavé... jen se musím s někým domluvit a prubnout ji, abych věděl, jestli to pude aspoň trochu Abych pak nedojel na výměnu s mojim EXC a zjistil, že to SX pro mě fakt není

NakasiBMW napsal 28.12.10 v 14:19

Chyba nechyba to se dozvíš až to prubneš, zkušenost navíc se vždy hodí a přejít zpět můžeš kdykoliv každopádně 2T mají svoje kouzlo přesně jak si psal, osobně mám ten stejný názor, taky bych ho zkusil

crasherx napsal 28.12.10 v 01:20

Díky snažíme se s Kačkou, jen co je pravda
Díky! ...a to můžu jen doporučit! Je to prostě uplně nádhera, krása, něco super, když si tak v terénu a nic jinýho tě nezajímá!
Mě to chytlo dokonce tak, že teď prodávám EXC a kupuju SX ...tak snad nedělám chybu

NakasiBMW napsal 26.12.10 v 18:49

Mnooo teda taky pěkná parádička jak strojovna tak fotečky! Máš to za 10b prostě paráda Časem se snad dokopu do vostrýho endura tahat toho pakoně z bahna je někdy dost nahlavu

crasherx napsal 22.12.10 v 07:49

Ffe650: Však já sem nepsal, že by s nima přestal
...wow, až tak? Takže hlavní důvod = servis a starosti ohledně 4T? No pod dost názorech a hlavně taky po vnitřním souboji bych chtěl 2T zkusit taky. Přece jen kdyby mě to chytlo, tak super a kdybych to nezkusil, tak bych si to pak mlatil o hlavu do konce života Třeba mě nechytne a vrátím se k 4T, ale mlaďoši si 2T chválí, tak snad to bude cajk
250SX je krásný, ale zatím z něj mám pořád respekt, přece jen je to už dost ostrý, takže proto rači zkusím pěkně tu 144/150 a uvidím, jaký to bude. Jen doufám, že ty 144 nejsou nějak razantnějš horší jak ty 150 ...aby mě pak nejeblo, kdybych měl 144 a zjistil, že 150 je něco uplně jinýho

fe650
fe650 napsal 21.12.10 v 17:52

Omyl kámo, Husaberg 2T teprve začal vyrábět (sice je to motor z KTM)! Měl jsem Husaberga 65O 4T- jelo to jak prase, do kopce jsem podřadil jen když jsem zavadil o řadičku, stavělo se to na zadní i na 6 a s menší rozetou to jezdilo 180 (na motárdech a s rychlým převodem prej 240). Ale těch peněz za údržbu, ještě teď se mi točí hlava. Teď mám KTM 25Osx a 4T už v baráku nechci! KTM je lehounká, krásně ovladatelná a nejvíc se mi líbí když se otevře přívěra . . .

crasherx napsal 18.12.10 v 13:53

Taky jsem nad tím jejím vrškem přemýšlel, ale aspoň to bude tvrdá škola a když ju zvládnu, tak už všechno! ...snad teda
U toho EXC je problém, že jich není tolik, třeba teď tam jsou dvě co stojí za zmínky a ty jsou drahý jak ludry... začnu na 144/150 a uvidím
konkrétně to vypadá asi na tudle: http://www.motoinze...m/475139-sx-144.html

KTM-EXC-2TPower
KTM-EXC-2TPower napsal 18.12.10 v 12:18

Tak to dilema bych vyřešil EXC 200 (2T) Ta už jede celkem odspodu a protože je super lehoučká a má 6 kvaltů (komplet základy ze 125 EXC) tak si ji někteří lehcí jezdci na dovádění chválí víc než EXC 250 2T. 150 SX bude určitě nahoře dost vsteklá, aby tě to pak v rozbahněném lese neštvalo.

crasherx napsal 16.12.10 v 13:11

Muzzy: Mazec, bych tě chtěl někdy potkat A děkuji, to nás oba těší a Kačka taky děkuje ...můžu jedině doporučit, nic lepšího není Snad posviští, dík
KTM: větší oběm nechcu, na menším se toho víc naučím. Proto vybírám mezi 144/150SX a 250SX-F. Myslíš, že je MX mrtvý? Já nevim a hádat se nechcu, každopádně mě to taky nějak nebere, ale trošku jo Nicméně crossku chcu proto, že můžu mít novější, lehčí a hlavně že není tak náročná na údržbu jak enduro. Jinak kdybych mohl, tak bych si pořídil KTM 250 EXC-F 2011 Z toho bych by odvařené
Tj fakt, asi bude Ale jak říkám, řeším dilema: 144/150SX nebo 250SX-F. A třeba moje EXC ani neprodám a budu na něm dračit pořád

KTM-EXC-2TPower
KTM-EXC-2TPower napsal 16.12.10 v 04:22

Z 250 EXC-f si pořid kdyžtak 450 EXC-f, 250 SX-F. 2T Motocros je už mrtvý, zato o 10 kg lehčí 2T Enduro se vrací! Vyrabí je KTM, TM, Gas Gas, Husquarna. Spousta špičkových jezdců se k nim vrací, 300 2T vyhrávájí E3 často MS i MČR. Teď když má 2T EXC 250 2011 Konečně 6-tý kvalt i startér bude i ona mnohem víc jezdit v E2.

Muzzy
Muzzy napsal 15.12.10 v 14:23

Díky za komentář.Jasně že mam kokosa a svářečský brejle .To nesmí doma chybět.Jinak máš pekný endurko.Taky plánuju v příštim roce koupit lehký enduro na blbnutí tak se třeba potkáme.Ať ti to sviští .Ahoj a za 10b .

crasherx napsal 12.12.10 v 02:13

Za málo A strašně moc děkuji. Ale na fotkách maj zásluhu ti, co se občas uvolí a sem tam mě vyfotí. Já bych se tak dobře asi nikd nevyfotil
Díky, snad žádný nebudou a když už, tak jen malý a nicotný
S bahnem a sněhem je prdel pořád. TO musí být aj ikdybysme nechtěli!!!

Jarky
Jarky napsal 11.12.10 v 19:21

mooc děkuju za perfektni komentář jinak máš taky super KTMku super fotky 10 hodně km bez nehod problemu a hodně srandy v bahnu

crasherx napsal 11.12.10 v 11:56

Za málo a já taky děkuju
Enduro je to asi nejlepší co může být (jako ve své kategorii). Lepší neznám
Mě by zas v garáži nevadila ňáka silnička v pohodovým stylu na jarňo/letní/podzimní dojíždění do školy a práce

strakon
strakon napsal 10.12.10 v 19:19

Díky za komentář , taky moc pěkný fotky a suprový enduro , taky by mně v garáži nevadilo 10b.

crasherx napsal 08.12.10 v 13:34

Díky kmarte :D
PiwisX: 250 4T nebo 2T? No vidiš, já jsem chtěl taky 4T a mám 4T. Teď jsem začal přemýšlet o 2T, ale tak 90% lidí (aji samotní 2taktaři) mi to rozmlouvaj, páč prostě je to něco uplně jinýho a aji když si na to zvykneš a naučíš se, tak 2T prý nemá budoucnost.
Včera jsem byl v Brně v KTMce (Autonova) a bavil jsem se tam s borcem, co taky jezdí a sám mi řekl, že doba 2T pré pomalu odeznívá. Něco na tom asi bude, páč přece jen KTM a Husaberg jsou tuším jedni z posledních, co ještě 2T vyrabí a stejně už je moc neupgradujou. Stačí se podívat na modelovou řadu 2011. Mezi 4T je změn tolik, že bys je pomalu k 2010 ani nepřirovnal a 2T zvostaly stejný... a když se podíváš na nový Husary, tak tam se s 2T posunuli pomalu k modelu 2010 od KTM
Jako sám nevím, je to boj a jedna velká divočina, těžko vybírat, kór když máš omezený finance Nicméně já asi zůstanu 250 4T věrné. Přece jen je to tvrda škola a naučí tě asi nejvíc. Jen by to chtěla sehnat nějaké dobré job a upgradnout na SX 07 nebo EXC 08
Co se ventilů a tak týče. Když na to jednou za čas mrkneš (podle KTM 40-100mth, podle toho jak jezdíš), tak by neměl být problém. A stejně většinou jen zjistíš, že jsou v klidu. Pokud teda nejsi hardcore profi jezdec
Zvuk je bomba. Já tam mám doma racing a má to lepší zvuk jak 450 Takže vím o čem mluvíš
Není zač

PiwisX
PiwisX napsal 06.12.10 v 22:03

>crasherx: Šla do světa jelikož si brousím zoubky na 250 / 450 EXC Já jsem chtěl původně určitě 4-takt, ale stále více lidí mi to rozmlouvá, hlavně kvůli "sraní" s ventilama. Když mě se prostě strašně líbí ten zvouček s Akrapem a na jízdu si myslím je 4-takt lepší, hlavně kvůli síle odspoda. Jinak díkes za pochvalu mota!

kmart
kmart napsal 24.11.10 v 09:27

crasherx napsal 20.11.10 v 03:40

Díky. Zážitků je zatim víc než dost!

Ales600
Ales600 napsal 16.11.10 v 08:39

Enduro jak bejk přeji spoustu zážitků jinak za deset

crasherx napsal 26.10.10 v 00:26

Není zač;)
Jaj, to je ta nejhorší varianta snad. Já to mám občas taky dost nabitý, ale to co na Kačce zažiju, tak to mě nepotká nikde jinde. Proto doufám, že z tohoto důvodu nebudu nucen nikdy porávat...
Jinak ta 250 2T musí být sakra divočina co? Měl jsem zatím tu možnost se projet ,,jen" na 125 EXC a to mě přišlo takový dost bzučivý, ale výkonově nejspíš srovnatelný s tou mojí 250 4T. Pak jsem ještě zkoušel YZ450F od Yamahy a to byla taková střela, že jsem z toho byl vedle ještě dobrou chvíli. A co jsem slyšel, že ta 250 když je v otáčkách, tak je ještě větší děla jak ta 450, takže to už si snad ani nedokážu představit
Jak ty to cítíš? =O

Alen
Alen napsal 17.10.10 v 23:18

Dík
Prodávám kvůli času.. asi pořídím nějaký dopravní prosředek ať neopustím 2 kola úplně .. kvůli výkonu bych ji určitě pryč nedal

crasherx napsal 17.10.10 v 02:15

Díky moc oběma dvěma ;) Jinak admirále, vřele doporučuji! Já chtěl ještě začátkem června taky silnicu. Buď CBR600F nebo 6kovýho Horneta, ale jak jsem se jednou projel na EXC co má soused (125), tak jsem byl tak uchvácen, že jsem na všechnu silnici zapoměl a jsem za to rád. Nikdo tě neohrožuje v nějaké plechovce a hlavně co všechno se dá dělat a zažít v terénu nebo na dráze, to se ani nedá pospat slovama... Prostě nádhera, luxus, extáze, vzrůšo, masakr, ... atd.
Silnici chci samozřejmě taky a pořád, ale už jen jako dopravní prostředek od Března do Listopadu (snad ). Páč přece jenom do práce a do školy jezdit na motce je super, ale kačku bych nikde ve městě stát nenechal... Tak uvidíme, jak to dopadne

fleet.admiral
fleet.admiral napsal 13.10.10 v 08:04

Senzační mašina! Samozřejmě si zaslouží 10! Časem taky uvažuju, že doplníme silnice i nějakou crosskou, kámoška mi to na vyblbnutí vřele doporučuje, tož uvidíme... A Ty se třeba zase vrátíš zpátky na cesty... Tak hodně pohody a radosti v sedle!

Alen
Alen napsal 13.10.10 v 07:21

Krásná a super fotky 10b...

crasherx napsal 24.09.10 v 17:15

Že? Díky, snad bude čím dál tím jen hezčí a ne s dolámaným blatníkem jak teďkoms momentálně
Díky a tobě taky

Vladik-Moto
Vladik-Moto napsal 24.09.10 v 12:48

Přesně, sezona nikdy nekončí Taky pěkná mašinka Ať to líta bez zranění

huskyman
huskyman napsal 15.09.10 v 22:31

ktm950sm
ktm950sm napsal 15.09.10 v 09:03

Pěkná hodně bahna, výjezdů a málo pádů.

crasherx napsal 27.08.10 v 15:41

Óóó... tolik chvály si snad ani nezasloužím Ale díky, snažím se to tu tak trošku udržovat, ale ono když se maká aby bylo za co jezdit a pak jezdí, tak to jde těžko
Každopádně co nevidět budou nějaký další foto a úpravy profilu Snad teda

@Tezetka: díky moc a tobě taky

@Martic: nadšení musí být. Bez toho by to prostě nešlo. Jen škoda, že pocity a zážitky z cest sem můžu přenýst Leda tak maximálně v objemu cca 1-10% ze sutečnosti. To jaké to je mazec se fakt nedá popsat

Martic
Martic napsal 25.08.10 v 07:34

Nádhernej stroj chlape . Chválím taky parádní popis, deník a pak taky to tvoje nadšení pro enduro , tak to má být. Tak ať ti ta Káča jezdí jak splašená a ať spolu prožijete mraky pěknejch zážitků . Jasných 10 bodů

Tezetka
Tezetka napsal 23.08.10 v 14:48

Pěkná mašina, recenze i deník
Pohodu v sedle a posílám 10-ku

crasherx napsal 16.08.10 v 00:18

Streete na přesilovky bacha, to není žádná prdel
Martas fakt? Haluz Drak to je, to máš recht. Po dvou měsících úspěšnýho soužití z ní mám pořád respekt, to se musí nechat Čéče a na sníh jsem taky zvědavé. Ne že bych se na to vyloženě tešil, ale myslím si, že to bude hodně sranda
Díky moc za přání, tobě taky a třeba někdy někde;)

Martas123
Martas123 napsal 02.08.10 v 19:45

Jééé mezi tuhle KTM-kou jsem se taky rozhodoval jsem ji tam projizdel v karolínce po kopcích mistama jestě sníh a jela jako drak mel ji takový hrubý týpek , jen ja jsem šel nakonec do novějšího typu.
Jinak přeju hodně ujetých km bez závad a snád se potkáme i na nějakém tom závodu

StreetFighter
StreetFighter napsal 30.07.10 v 21:36

jednoduše zatáčka+130km/h vs já (jasná přesila ) a potom už to lítalo brrr ještě mě s teho jde mráz po zádech

crasherx napsal 03.07.10 v 18:12

:D Dokud maj jenom vidle, tak je to v klídečku. Horší to je, když je potkáš s flintou v ruce
Jinak já taky děkuju za přání a ty nemáš vůbec zač. Ta barva tvojí kawi je fakt pěkná

Předchozí
1 2