KTM EXC 250 (2003)

Vlastník eRiCZEch
Vloženo 2.4.2014
Aktualizováno 23.2.2016

Láska na první i na poslední pohled. Za ty prachy, po kompletní GO jsem ji musel mít. Shánel jsem, až jsem ji našel, Dík Peťo :).

Motorka koupena od Skvik (Votice) - Perfektní

První dojmy - No byl jsem z ní unešenej, stála mě pár šlupů a byla nádherná a veliká, byl to vlastně první kros (jak já říkám), kterej jsem v tý době viděl zblízka, takže oproti mojí Fázi byla obrovská, projel jsem se, zjistil, že slide je to, co potřebuju a naložil a odjel :D. Pár dní poté jsem nasadil boty na zimu, co jsem měl ven a započal to dobrodružství. Nikdy nekončící nutno podotknout, jedna věc je silnice a druhá věc všechno, kolem tebe, co se dá kvalitně přeskočit, vyjet, zorat a pozadnímovat :D. Ten kluk z vesnice se ve mně nezapře :).

Motorku bych doporučil pro - Pro mě!!! :D Jakožto začátečníka :).

Doplňky na motorce - nová sedajda

EDIT:// 23.2.2016
Rok se s rokem sešel... a už jsme spolu 2 roky, za tu dobu sežrala peníz... cca 25k... ALE ten pocit... je furt stejnej, silnici jsem prodal, po Fázi jsem měl VFR 800... a tu jsem miloval... bohůžel život zvolil jinak a priority taky... tak jsem si nechal jen tuhle polemrdalku. ale ten pocit na ní, to je fakt za všechny peníze světa :). Stále mám velké rezervy, co se motorky týče, naštěstí mě minimálně 5 let nic jiného nečeká, tak je ještě čas to pořádně vypilovat. Nová guma/stará guma rozdíl... neskutečnej. Z klouzačky je tu najednou moto, co jezdí rovně, hlínu odhazuje jinak :D. Výlety... nepořádám, jezdím se vždy jen projet. ALE už jsou v plánu! :D. Každopádně jsem sundal ten nesmyslnej větrák na chladiči a teď sundám i zbytečný světlo. Motorka je ZBASTLENÁ z 3 motorek, který se v roce 2003 vyráběly, takže absolutně nemůžu přijít na to, co je to za model :D. Nikdo nemůže :D. Ani KTM servis podle čísel motoru nenajde nic... paráda :D. No, teď půjde na prohlídku k doktorovi přes elektriku... všechno zbytečný odstrojím, jen bych rád zachoval startér a to je z elektriky vše. Je pravda, že KICK tomu přidává na buranství, co k těm motorkám patří... ALE když jsem si teď málem venku rozdrtil holeň na pravé noze a noha mi jen tak visela z motorky a já nemohl nastartovat uprostřed ničeho... tak to se mi moc nelíbilo :))). Takže starter dám dokupy určitě.
___
2.4.2014
Poznáváme se, stále nevím, co v ní všechno je :). Jsem prdlajz jezdec, první sezona v sedle, papíry ještě voněj :).

Proč jsem ji vybral... protože bydlím na vesnici, mám okolo sebe lesy, louky, pole lán. Chci poznávat krajinu taky trošku zevnitř a ne zvenku jen díky tomu, kudy vede asfaltka. Taky sním o tom, že uděláme s klukama (který musím ještě sehnat :D) výlet na víkend po servisu někam, úplně jen my, les a motorka a jedeš v noci uděláš ohýnek, najíš se, jdeš spát na karimatku do spacáku pěkně a další den zase kilometry :). No, ale to je daleko, zatím nemám ani ty kluky :D.

Motorka trhá ruce daleko víc než Fáze, ale to je spíš tím, že to vnímání světa je v terénu úplně někde jinde.

Servis zatím moc okomentovat nemůžu, neb jsem ještě nedosáhl na motohodiny k němu určené, zatím jsem jen sháněl šroubek, od té doby je utahuji :D. Žere to podle toho, co na tom dělám :). Motorce je dobře v každým sajrajtu :), ale i by snesla v klidu na šestku silnici.

Ten pocit, kdy si jedete svý, a smějete se do přilby... znáte to, když tím žijete, tak ten mám furt :).

Machy07
Machy07 napsal 02.04.14 v 23:13 10b.

Pěkná taky jsem na ni koukal tak ať slouží