Jawa 250 Pérák (1954)

Aktualizováno 27.8.2009

Deník motorky
Nalezeno 12 záznamů

• Retro výlet

Vzal jsem dědka na retro výlet s kamarády.Najeto přes 500 km během tří dnů,péráček jel bez problémů,pouze jednou ucpaná hlavní tryska,a jsou potřeba vyměnit pružinky na lamele,když ji chci do kopce či při rozjezdu pořádn

Typ: Dovolená
    Vloženo: 12.08.2013
    Uskutečněno: 12.08.2013
  • Docela unikátní nález :-)

Právě jsem obdržel od bývalého majitele překrásný,skoro vánoční dárek.Jak mi slíbil tak i udělal,což se jen tak nevidí a po nalezení původního TP mi ho dopravil do hospůdky.Samozřejmě se o to musím s vámi podělit.Zajímav

Typ: Prodej
    Vloženo: 06.11.2009
    Uskutečněno: 06.11.2009
  • Pav 40 - montáž tažného

V Zákupech na burze jsem objevil toto zajímavé zařízení na pávika,je možné,že to je originál,o čemž pochybuji,ale třeba se mýlím.Každopádně je to pro mě inspirace,strašně rád bych to pro pávika měl taky připravený. Foto

Vloženo: 11.09.2009
    Uskutečněno: 11.09.2009
  • Tak se konečně u hospody sešli dva dědkové,jakmile s ním Láďa dorazil na testovací jízdě (po vyčištění a sprovoznění)nevydržel jsem a musel jsem se hned přidat se svým dědouškem,no řekněte sami,ta historie z nich přímo d

Typ: Sraz
    Vloženo: 15.08.2009
    Uskutečněno: 15.08.2009
  • Luxusní tandem,sice cena byla taky luxusní . ale co naplat,když ho miluješ není co řešit :-)

Vloženo: 18.06.2009
    Uskutečněno: 18.06.2009
  • Sehnal sem pěkný původní světýlko na zadek tak už tam visí :-)Akorát mi nejde do hlavy jak to dělali s tím brzdovým světlem,přitom spínač tam mám,kabel taky jen v tý lampě tam tak nějak není na to místo,ta lampa z kejvy

Vloženo: 15.05.2009
    Uskutečněno: 15.05.2009
  • Podařilo se mi odstranit následky mého karambolu.Pokusil jsem se na to jít co nejméně násilnou cestou,použita byla originál parabola z mého o rok staršího péráka,pokřivený původní rámeček se podařilo docela slušně vykle

Typ: Havárie
    Vloženo: 15.05.2009
    Uskutečněno: 14.05.2009
  • Přijel jsem k Daníkovi,mýmu parťákovi v jedné stopě a když viděl jak můj dědek vrní,rozhodnutí bylo velmi rychlé.Jeden telefonát,zapřáhnout vozejk,vytáhnout jeho dědečka z pelíšku a hurá s ním ke kamarádovi na odborný se

Typ: Odborný servis
    Uskutečněno: 10.05.2009
  • Vyměnil jsem píchlé kolo a hurá najet nějaký ten kilásek,dal jsem si asi tak pajdu okolo komína a nemá to chybu,luxusní cestovní rychlost 60 km/h,zadní kyvka je uplně na tuho,bude chtít vyčistit a máznout,aspoň ,že sedač

Uskutečněno: 10.05.2009
  • Já se picnu,takovou radost jsem měl,ale ten nahoře na mě dává hooodně velkej pozor abych náhodou nebyl šťastnej moc dlouho.Samozřejmě to na sebe nedalo dlouho čekat,dal jsem dnes pěknou projížďku na dědkovi,přijedu ke mě

Typ: Havárie
    Uskutečněno: 10.05.2009
  • Proběhlo první koupání :-)) Nalil jsem mu do kbelíku pěkný dětský šampónek,napustil teplou vodu,vzal houbičku a kartáček a šlo se na věc.Pak krátká projížďka abych vyfoukal vodu a hurá do garáže,sundal jsem doutníky,tand

Typ: Oprava
    Vloženo: 05.05.2009
    Uskutečněno: 05.05.2009
  • Udělal jsem si hodně velkou radost a koupil náhodou objeveného půďáka ,je to pecka,prima,super.Takhle vypadal na místě kde jsem ho objevil,to bylo první co jsem uviděl,no není to paráda... sucho,sucho a sucho, a parádní

Typ: Koupě
    Vloženo: 05.05.2009