Jawa 250 Pérák (1954)

Vlastník jiri.nikl
Vloženo 5.5.2009
Aktualizováno 27.8.2009

Vloženo: 10.05.2009, Uskutečněno: 10.05.2009, Zhlédnuto: 1x

Přijel jsem k Daníkovi,mýmu parťákovi v jedné stopě a když viděl jak můj dědek vrní,rozhodnutí bylo velmi rychlé.Jeden telefonát,zapřáhnout vozejk,vytáhnout jeho dědečka z pelíšku a hurá s ním ke kamarádovi na odborný servis ) musí to taky jezdit,to by v tom byl čert.Tady je jeho fotečka,má moooc hezkýho a zachovalýho krasavce,je z 50 roku,je to zbrojovka,fakt moc hezkej.Ostatně tady jsem Vám ho vyfotil. Má k němu i trochu srdíčko,protože je z rodiny takže pecka o to větší.Už se těším až někam vyrazíme.

• Retro výlet

Vzal jsem dědka na retro výlet s kamarády.Najeto přes 500 km během tří dnů,péráček jel bez problémů,pouze jednou ucpaná hlavní tryska,a jsou potřeba vyměnit pružinky na lamele,když ji chci do kopce či při rozjezdu pořádn

Typ: Dovolená
    Vloženo: 12.08.2013
    Uskutečněno: 12.08.2013
  • Docela unikátní nález :-)

Právě jsem obdržel od bývalého majitele překrásný,skoro vánoční dárek.Jak mi slíbil tak i udělal,což se jen tak nevidí a po nalezení původního TP mi ho dopravil do hospůdky.Samozřejmě se o to musím s vámi podělit.Zajímav

Typ: Prodej
    Vloženo: 06.11.2009
    Uskutečněno: 06.11.2009
  • Pav 40 - montáž tažného

V Zákupech na burze jsem objevil toto zajímavé zařízení na pávika,je možné,že to je originál,o čemž pochybuji,ale třeba se mýlím.Každopádně je to pro mě inspirace,strašně rád bych to pro pávika měl taky připravený. Foto

Vloženo: 11.09.2009
    Uskutečněno: 11.09.2009