BMW R 1100 GS (1996)

Vlastník Daňas
Vloženo 9.8.2006
Aktualizováno 20.11.2009

Plná výbava od BMW. Přidal jsem kryty válců, zadní nosič, doraz řízení a držák GPS od Touratechu a padácí rám od SW-motech. Kufry jsou od Husky, držáky od Touratech. Turistické plexi je od Ermaxu a dvojté světlo opět od Touratechu.

Zkušenosti: Fakt paráda. Podvou letech mohu konstatovat, vyníkající. Nastavení podvozku jsem vychytal a svezení je prostě super. Nevím nevím jestli budu někdy měnit. Bávo je Bávo. Začíná mě to tahat pořád víc a víc do off roadu (cesty necesty), tak přemýšlím že přezuji, asi zkusím TKC. Už jsou, dal jsem Dakar v Maďarsku a nyní se toulám po polích a lesích v ČR. Nemohu si je vynachválit, na silnici drží až překvapivě (až na ucho ) a v terénu jsem také spokojen. Prostě nyní je to ten správný off road.

8/2009 - opět přibyly nějaké doplňky, ale ani je nebudu všechny jmenovat, koukněte na poslední fota. Zmíním pouze jednu fakt funkční a osvědčenou věc, kterou všem doporučuji, a to jsou zástěrky proti vodě pod válci. Nohy jsou opravdu v suchu.

Cesty: Cestování miluji, proto jsem přešel k BMW. Předtím jsem vlastnil Kawasaki Z750, na kterou nedám dopustit, ale na cestování moc nebyla, spíš na blbnutí. Zato GéEso mě chytilo moc. Na cestování super a zatáčky se dají taky řezat, což je super. Nechci to zakřiknout, ale u BMW už asi zůstanu, fakt mě chytilo za srdíčko. Srazy mě nějak už neberou, spíš takové ty malé s přátely, kde není moc lidí a nečeká se fronta na pivko.

8/2009 - Z důvodu rozestavěného baráku to poslední dva roky flákám (není moc času). Když nebudu počítat výlety po ČR, tak loni to byl pouze 4.denní výlet do Maďarska na Dakar a letos jsme si dali s přítelkyní 10 dní v Alpách (Rakousko, Švýcarsko, Itálie).

Další info: GéEso jsem si nadělil k 35.narozkám, takže jsem zapíjel dvojí slávu, taky to podle toho dopadlo.Mimochodem ten pejsek v mém fotu je Jack a jezdí s námi na GéEsu táké jako třetí závaží, je to mazec.

Cimrmanolog
Cimrmanolog napsal 19.03.13 v 20:16 10b.

Parádní!

petr_t
petr_t napsal 26.09.09 v 07:03

fajne plexy,tak fječně plnu skoro zatarmo

napsal 10.08.06 v 12:55

No jo, GS prostě tě chytne a nepustí Ať ti slouží

Fanda.xj9
Fanda.xj9 napsal 10.08.06 v 09:36

Daňas,je to hodně vyspělá mašina pro vyspělého chlapa,takže jsi jinak zvolit ani nemohl.Hodně štastních km. ps: ( bacha na šterk!!) Ahoj Fanda

Dave1980
Dave1980 napsal 10.08.06 v 08:04

krásnej kousek na cestování opravdu ideální. To bych vás chtěl někdy vidět jak cestujete i s hafíkem.