BMW K 1200 GT (2009)

Vlastník wosty
Vloženo 22.6.2021
Aktualizováno 22.11.2021

říkám jí lokomotiva, protože má výkon jako prase a jede jak po kolejích, a navíc je nádherná

Ducati ST4: Technicky je BMW dál

První dojmy - Perfektní podvozek, jako po kolejích. Mezi mnou a ženou je až moc velká díra, byl jsem zvyklej ji mít na zádech :-), na Místě je těžká, musí být člověk opatrnej. Za první dvě hodiny jízdy jsem si připadal, jako bych ji řídil celej život

Motorku bych doporučil pro - sportovnímu cestovateli

Doplňky na motorce - Velký BMW kuft na dvě helmy, vnitřní tašky do kufrů - originál BMW. Držák na telefon

Motorka se mi hlavně líbila a měl jsem starší BMW, takže BMW zase vyhrálo
Podvozkově skvělá, Motorově super výkonná, Ovladatelnost nad 10 km/h perfektní, pohodlná jak pro jezdce, tak pro spolujezdce, trochu výš zadní stupačky na dlouhé cesty, hlučnější převodovka, při zařazení.
Je veliká, těžká, ale nekonečně perfektní na jízdu.
Jízda v jednom je naprosto perfektní, nebojím se o ženu a jedu o dost svižněji, náklony neskutečný, je to dost sporťák na to jak těžká motorka to je.
Od 6ti tisíc to blafne a jede to strašně.
Mám na tom michelin road 2 a drží perfektně a navíc vůbec neubejvaj.

31.10.2021
výběr a montáž držáku na telefon

Dlouho jsem laboroval jestli si koupit navigaci nebo použít navigaci z telefonu.
Došel jsem k závěru, že není lepší navigace než gůgl mapy, takže budu vybírat a montovat držák.
Nebylo to vůbec jednoduchý, hledal jsem dlouho, ale nakonec jsem našel, ale s ohledem na to, že GTčko nemá klasický řidítka, tak jsem musel najít držák na navigaci a na ten držák namontovat držák telefonu. Takže taková sada.
Jsem momentálně naprosto spokojenej.
tento držák je skvělej držák telefonu, perfektně drží telefon a má odpružení.
a pak jsem hledal vhodný držák, tohodle držáku na telefon, to je právě držák na navigaci
a to je tento: https://www.motonak...00-gt-09-11/#2004128
ale obrázky na webu nesedí...ale opravdu pasuje skvěle na K1200GT jak do roku 2008 tak i na 1300GT od 2009
v obrázku návod, kde je vidět správné obrázky
oba obchody jsou v poho a v motonakup.cz mi poradili a hned poslali jak vypadá návod, abych věděl, že obrázky k produktu jsou pouze ilustrativní, dodání bylo za cca 10 dní, není to věc, kterou mají skladem.

Níže přikládám další fotky.
S ohledem na datum nejsem schopen říct jak to funguje za jízdy, ale oba držáky mají odpružení a celý komplet je perfektně pevný, takže myslím že to bude dost parádní.
Na jaře může napsat jak to dopadlo.

tomcruise77
tomcruise77 napsal 02.11.21 v 06:24

Dal bych znova 10b, ale nejde to

tomcruise77
tomcruise77 napsal 22.06.21 v 21:03 10b.

parádní. A ta grafika je supr.