BMW K 1200 GT (2003)

Vlastník pevitr
Vloženo 24.5.2011
Aktualizováno 17.7.2011

Oproti bývalé XJ 900 je mohutnější kapotáží,těžší,pohodlnější pro cesty a o 20 let mladší.

Tak a "Vlašťovka" je doma.
Koupena Květen 2011 v bazaru,kde si "holka" docela odpočinula,snad nezapomněla jezdit ...

Jako první jsem ještě před dovezením nechal vyměnit náplně,baterku,svíčky a udělat diagnostiku.

A přišel den převozu z Prostějova do Zlína,něco do 70 Km.
Prvním "trápením" byly blinkry,to byl tedy parádní nezvyk!
Následovala váha spolu s daleko razantnějšími brzdami,ono také posilovač brzd je posilovač brzd ... Vyzkoušeno na prvním "kulaťáku",kde mi,snad fanynky ,skočily pod přední.
Dá se tedy říci,že jsem to domů odřídil bez nějakého většího problému a s docela rozpačitými dojmy,zda jsem neměl zůstat u naháče.

Prvních 200 Km mám za sebou:
Blinkry super,navyknutí bylo velmi rychlé,váha nevadí,ono
XJ-čko také nebylo pírko .Při 230-ti pohoda za plexi,jen ty kufry tam u těchto rychlostí nemají co dělat.Docela to motorku na zadku rozhodí. Zbavil jsem se první trémy a jezdíme si spolu čím dál líp. Jo a nefouká na mě znamená větší horko pro mě.Město,dálnice a spotřeba pouze odhadem něco kolem 6,5-7 litrů.

Dojmy přítelkyně:
Já: "jak se Ti sedí?"
odpověď byla:"...no to se nedá vůbec srovnat! Super! A zkus zapnout to topení sedáku! Tady bych jen podotkl,že na slunku bylo kolem 28°C,takže jsem nevyhověl ... )
Ještě širší sedlo k dispozici,posed výš nade mnou pro ni znamená lepší výhled,méně pokrčené kolena,jak pravila:
" ...jako na židli!".
Já: "Mohu trochu potáhnout?" Odpověď něco jako "Jo",pevnější stisk kolem pasu napověděl že mohu.
Dávám 3-4,obojí 3/4 plynu,ruce našponované,pod přilbou huba od ucha k uchu ...pocit jako viset na prádelní šňůře ).
"Ta táhne,co? ... Jo."

antol
antol napsal 29.11.16 v 19:12

Ahoj prosím tě kde ma GT win na ramu dík

Jirka4137
Jirka4137 napsal 02.12.15 v 21:59

Pěkná na tohle jsem ukecáván. Ještě to porovnávám s XJ 900.

-HARYS-
-HARYS- napsal 11.01.13 v 14:11 10b.

Super stroj!!!

Mark09
Mark09 napsal 01.06.11 v 10:27

Fredik
Fredik napsal 27.05.11 v 21:12

Ta dojede dál než do Itálie.