KTM 950 SuperEnduro (2007)

Vlastník moudrák
Vloženo 16.1.2020
Aktualizováno 13.11.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 13 záznamů

StepanP
StepanP napsal 29.10.22 v 11:34 10b.

skvělá motorka.

Mig_35
Mig_35 napsal 18.08.22 v 09:34

SuperEnduro 950 R je přesně to co jsem hledal - nikdy jí neprodám!!!

Radus88
Radus88 napsal 06.05.21 v 09:52 10b.

Krásná motorka škoda že jich je tak malo.

Sete
Sete napsal 22.01.20 v 07:20 10b.

Pěkná, moc pěkná

P.S. u Votic jsou další 2 SERka

Martyp
Martyp napsal 20.01.20 v 11:32

Je dobrá! Dyť ty víš..!

_Wally_
_Wally_ napsal 20.01.20 v 10:18 10b.

Krasavec ! Ať dělá radost a bahno lítá vzduchem !

Tretra
Tretra napsal 20.01.20 v 09:43 10b.

boží motorka!

marek.dh
marek.dh napsal 19.01.20 v 21:10

Zdravím, tuhle motorku znám dost dobře, měl jsem ji 5 let, jezdil i nějaké závody 2V např. erzberg v kat. 8-místo, přemýšlím že si ji koupím do garáže zpět, dokud se ještě dá koupit za rozumné peníze.

storeman
storeman napsal 19.01.20 v 20:18 10b.

Velká gratulace!
Superenduro je můj nesplněný sen.
A plnit si ho už nebudu protože jsem ve věku kdy sil spíš ubývá..., ale!
Ve čtvrtek jsem si splnil podobný sen. Koupil jsem KTM LC4 640 v neskutečně zachovalém stavu
Je to takřka výstavní kousek a tak i když ho nepotřebuji, nešlo ho v tom motobazaru v Táboře nechat!

Mig_35
Mig_35 napsal 19.01.20 v 14:21 10b.

Superenduro je nejlepší dvouválcové "cenduro" na světě a troufám si říct, že doposud nepřekonané.
K té vysoké hmotnosti jen tolik, že s plně natankovaným Safari tankem - 30 litrů paliva plus 6 litrů v podsedlové nádrži mi váha ukázala

neskutečných 200 kg. Ad brzdy, souhlasím, buď jezdit na asfaltu s velkou rozvahou, nebo přestavět, aktuálně tam nechám dát předek z Afriky s dvěmi kotouči

k pneumatikám - s výjimkou blátivého terénu Anakee Wild nejlepší volba, zkoušel jsem všechny možné Motoz ale chování na asfaltu bylo vždycky katastrofální, a blátu se spíš vyhýbám, než abych potřeboval na takové motorce vysoké špunty. A Wildy jsou na asfaltu s přehledem nejstabilnější...
Superenduro mi vyhovuje naprosto, nová 790R je sice taky úžasná, ale řaďák mi přijde proti eLku ne až tak zábavný. Jediné negativum je, hlavně po instalaci jedné koncovky, vyšší spotřeba, což potvrdili všichni, kdo tak učinili. Mám pocit, že spotřeba je kolem deseti na sto, když si člověk užívá. Co je velmi pozitivní je to, že ačkoliv eLko, motorka vůbec netopí, začala trochu víc, až po instalaci jednoho svodu místo dvou, ale nic strašného. Naproti tomu projev motoru se velmi zlepšil, hlavně v nižších otáčkách. To můžu doporučit.

jaro27
jaro27 napsal 19.01.20 v 07:21

Pekná motorka. Mne v podstate neznáma. no jak pozriem na parametre, tak len škoda tej hmotnosti. Neviem síce povedať, kde dali železo naviac, ale jak spomínaš, takýto typ motorky nie je pre spolujazdca, takže...
Čo sa týka výberu pneumatík, všeobecne panuje bludný názor, že "budem jazdiť polovicu asfalt a polovicu terén", preto vyberám 50/50. Tomu si uveril a aj tak si dopadol (s K60).
Ja sa riadim podľa toho, aký ťažký terén chcem prejsť s ohľadom na to, že sa k nemu potrebujem dostať po asfalte. Takže ak tá pneu má byť homologovaná (asfalt) a pri tom presune mi motorka nemá nekontrolovane lietať pri vyššej rýchlosti (napríklad nová E09 je už pri 100km/h riadne nestabilná), tak to vylučuje "ostré" pneu a "100%" prejazdnosť terénom, no ak je priorita terén, tak ani nemôžem túžiť po brúsení stupačiek.
Takže zabudnúť na reklamované bludy ohľadom 50/50, 70/30 a podobné a nájsť si vhodnú pneu podľa vlastných preferencií.

za motorku.

Prasoper
Prasoper napsal 16.01.20 v 20:50 10b.

Tohle je snad jediná věc, kterou bych si od této značky pořídil Je to fatk maso
Akorát mají velice těžký život a sehnat solidní kus, je jako vyhrát v loterii.
Každopááádně 10b a pak se rozepiš o poznatky

PSanec
PSanec napsal 16.01.20 v 17:31 10b.

Super enduro, velkej brutál.Co tomu říká operovaná navikulárka.Přeji jen super km.