KTM 950 SuperEnduro (2008)

Vlastník KubaLC8
Vloženo 25.6.2011
Aktualizováno 1.8.2022

950ccm, 2V, 98k a Enduro... Nářez

Motorka koupena od FIRMA:Univok (Bozkov) - Bez problemu, moto pripravena dle dohody

BMW HP2 Enduro: Maly vyber, velmi vysoka cena, vysoka cena doplnku, boxer do terenu? ne
KTM 690 Enduro R: Nebyl by to az takovy pokrok oproti LC4 640E

První dojmy - Prvni jizda 240km domu byl divnej pocit, respekt, strach, udiv, ze na ctyrku mi ujizdela pod prdeli, pak jsem posez vychytal.

Motorku bych doporučil pro - Pro bezduche magory, kteri nevedi do ceho jdou, ale chteji do toho jit.

Doplňky na motorce - Úplně všechno co se tam dá dát Tlumic rizeni scott, ochrana zadni brzdy, Koncovky vyfuku Akrapovic, Elox. kryty nadobek, kryty rukojeti, enduro zrcatka, bocni hlinikove kufry, navi+drzak TT, vetsi kryt motoru, Rally marathon KIT (stitetk, zdovjena svetla, nove hrazdy,...), rozsireni stojanku, elox zadni brzda,...
Odstranen system zpetneho vedeni spalin do valce.

Prechod z LC4 640 Enduro. Ne ze by LC4 nestacila, ale chtelo to jen zmenu. Zustal jsem u znacky a zamereni motorky, jen tam je o valec a par koni navic.
Jsem velmi mile prekvapen chovanim motorky. Zadna zla stokonova bestie. Silu ma, ale ma ji tehdy kdyz ji potrebujete! plynule davkovani jak na silnici tak v terenu.
Limitujicim faktorem jsou pneu a jezdec, jeste nikdy jsem se ani trochu nepriblizil moznostem motorky.

Pred par dny nainstalovan Rally KIT od jedne svedske spolecnosti, zacala era poadvencrovani a prejmenovani na KTM 950 SUPERADVENTURE.
Jednoznance pozitivni dojmy! motorka vypada lepe, na jezdce daleko mene fouka, tim padem se zvysila cestovni rychlost o 20-30km/h, ale diky tomu zacal nestihat na silnici podvozek a brzdy . navi neni nekde u kouli, ale tesne pod stitkem!
Dalkove svetlo z LEDek je bozi

Jestli vám někdy někdo nabídne abyste se na téhle motorce svezli, bez rozmyslů jděte do toho!

Radus88
Radus88 napsal 18.10.19 v 10:34

Krasna mašina

ElFidel
ElFidel napsal 24.07.16 v 19:09 10b.

Pěknej stroj naživo vypadá ještě líp než na fotkách

Jafoun
Jafoun napsal 10.11.15 v 08:03 10b.

Pekny to mas :) ten rallye kit tomu slusi

Bushidoo
Bushidoo napsal 05.10.15 v 22:41 10b.

Ale mas pekneho mazlika!!! jasnych 10

PayazZ
PayazZ napsal 14.04.15 v 11:41 10b.

tyvole tak ted už vim co příště . 10 B !