Kawasaki Z 750 (2006)

Vlastník Matesimo
Vloženo 17.3.2019
Aktualizováno 9.6.2020

Kawasaki Z750 mě okouzlila při shlédnutí inzerátu, vše bylo dle mých představ a vkusu.

Motorka koupena od FIRMA:RV moto (Klabava) - Jsem s nimi spokojen, již kdysi jsem u nich kupoval Malaguti Madison 250.
Moto dovezena, vše dle domluvy a popisu stavu.

První dojmy - Krásný vzhled s decentními úpravami, které bych asi stejně dělal. Má příjemný vzpřímený posez, pohodlné přečalouněné gelové sedlo SR selle, super zvuk z laděného výfuku Roads Italia.

Motorku bych doporučil pro - Pro mě :)

Doplňky na motorce -

Po roční pauze bez moto jsem se už nějakou dobu díval po inzerátech. Hledal jsem pohodlnou motorku v co nejlepším stavu, aspoň střední obsah motoru kvůli krouťáku. Budu jezdit převážně sám, ale i pár jízd s manželkou, a na to je 600ccm málo.
Kawasaki mě zaujala, v jakém je stavu, s doplňky a jen cca 17900 km najeto.
Od RV Moto jsem již kupoval skůtr, tak jsem věděl že vozí hezké motorky, i když za o něco vyšší cenu než je průměr. Koupě stála za to.
Z750 se super ovládá již od prvních kilometrů, plynulý záběr gradující s otáčkama, super zvuk laďáku. Výkon je pro mě dostatečný.
Podvozek je pohodlný,ale přední vidlice je měkčí. Při silnějším brzdění se dost ponoří. Brzdy jsou průměrné, jak budou peníze tak zkusím dát pancéřovky.
Koupě vůbec nelituji a jsem velmi spokojen.
Doplňky při koupi: xenonové potkávací světlo, přední kouřový plexištít, gelové sedlo SR SELLe, kryt sedačky spolujezdce, laděný výfuk Roads Italia+ originál, držák kufru Givi, proužky na ráfcích, mini blinkry + originál, alu držák spz + originál.
Doplňky po koupi: kufr Kappa 48litrů, polep ráfků, držák telefonu s nabíječkou z číny- funguje a drží dobře.
Sezóna 2019- cca 1500km, hodně slabé, nebyl čas.

Yaryn
Yaryn napsal 09.02.20 v 16:12 10b.

Zed byla moje srdcovka moc pěknej

Critical
Critical napsal 09.07.19 v 21:22 10b.

Nápodobně pěkný zed.

dawsn
dawsn napsal 18.04.19 v 10:44 10b.

Taky moc pěknej Zed

Čadil
Čadil napsal 17.03.19 v 13:15 10b.