Kawasaki ZX-6R Ninja (2013)

Vlastník Pedrito
Vloženo 10.12.2017
Aktualizováno 16.2.2019

Deník motorky
Nalezeno 7 záznamů

• Zhodnoceni sezony a celkove fyzicke pripravy

Tahle kapitola je spise pro ty, kteri –jako ja- spise zacinaji na okruzich a snazi se najit rady ohledne treninku a vubec pripravy na motorku. Protoze s tim jak clovek zrychluje, zacne si uvedomovat co trenovat a kde ho

Typ: Reportáž
    Vloženo: 09.02.2019
    Uskutečněno: 09.02.2019
  • Okruh Catalanya aneb tentokrate bude lip (doufejme)

Posledni 3 dny na okruhu pro tenhle rok. Do Barcelony jsem odjizdel s relativne smisenymi pocity – na jednu stranu obrovsky nadseni a ocekavani, ale priznam se, ze i relativne uleva z toho, ze uz cela sezona bude za mnou

Vloženo: 26.01.2019
    Uskutečněno: 16.11.2018
    Tachometr: 20000km
  • Navrat na oblibenou trat aneb commedie dell‘arte

Mugello jako kazdy rok bylo naplanovano na srpen, kdy samozrejme je v Italii nejvetsi mozny parak. Ani tenhle rok okruh nezklamal, takze nas cekalo relativne neprijemnych 50-55 stupnu teplota asfaltu a vzduch kolem 35-38

Vloženo: 26.11.2018
    Uskutečněno: 14.08.2018
  • Pycha predchazi pad aneb Mostecka tragedie

Po relativne velmi uspesne prvni polovine roku, prisel na radu domaci drahokam – Mostecky okruh. Po pravde uz jsem mel zkusit tenhle okruh minuly rok, nicmene jsem to musel odluzit na 2018. Zmenou bylo, ze jsem jel se sv

Vloženo: 16.10.2018
    Uskutečněno: 13.06.2018
  • Kvetnove Misano aneb 3 okruhove dny v tropech

Misano, dalsi MotoGP okruh. Okruh, o kterem vetsina nasi okruhove bandy basni uz od zacatku roku. Tri tydny po uspesnem vikendu ve Francii, se presouvame tentokrate do Misana. Vzhledem k vyjimecne poloze, jede s nami ten

Vloženo: 23.06.2018
    Uskutečněno: 11.05.2018
  • Okruh Paula Ricarda, Le Castellet aneb vikendove rodeo

Po velikonocnim 4 dennim extempore ve Spanelsku jsem se rozhodli s dalsimi 2 cleny naseho tymu (necele 3 tydny po Aragonu) zkusit okruh Paula Ricarda na jihu Francie. Jedna se o okruh, na kterem se pravidelne jezdi Bol d

Vloženo: 29.05.2018
    Uskutečněno: 14.04.2018
  • Motorland Aragon aneb Velikonocni vikend na okruhu

Rok 2018 je muj prvni rok, kdybych mel mit prvni celou sezonu na okruzich, a proto jsem se velmi vzorne pripravoval pres zimu (dle rad starsich a zkusenejsich :)). Zaprve motorka byla pres zimu hozena do plastu a pa

Vloženo: 18.05.2018
    Uskutečněno: 30.03.2018