KTM Duke 690 R (2014)

Vlastník Mathew19
Vloženo 28.11.2017
Aktualizováno 28.11.2017

Naháč, nejsilnější sériově vyráběný jednoválec.. Motorka na vyblbnutí po Čechách a vzbuzení pozornosti, na delší cestování to moc není - ale když jsem neměl SuperAdventure 1290, taky jsem to dával..

Motorka koupena od FIRMA:Ondřej Šimek - Shiva motoshop (Pra - Skvělý prodejce i servis! Vstřícnost a rychlost.

KTM 690 SMC R: důvod neuveden

První dojmy - Potom co jsem přesedl z Duke 125 a Duke 200 na Duke 690 R, byl jsem v eufórii! Ten jednoválec funguje skvěle, má akorát síly a je kultivovaný. Motorka je hlavně krásná, zamiloval jsem se na první pohled.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná pro mladý kluky, co se chtějí pořádně vyblbnout a nevadí jim jednoválec. Taky pro lidi, co se rádi ukazují, protože za motorkou se ohlídne vážně každý!

Doplňky na motorce - Full Akrapovič výfuk, kryty páček, vyhřívané rukojeti, carbon doplňky - přední blatník, kryt motoru, kryt kolem zámku klíče, oranžová víčka na všechno co šlo, oranžová řetězová sada, wave front brake disc

V mých letech 16-18, než jsem dovršil dospělosti, jsem byl majitelem KTM Duke 125 a Duke 200, miloval jsem vzhled té motorky i to, jak fungovala.

Když jsem přesedl na staršího bráchu 690 R, bylo hned jasné, že se zamiluju úplně stejně jako do mladších sourozenců.. Ta motorka je prostě nádherná a má koule! Vzbuzuje obrovskou pozornost, za jejím designem se každý otáčí a každý ji vychvaluje, což mi moc lichotí.

Ve spojitosti s "full" výfukem Akrapovič, lze opravdu vzbudit pozornost kdekoliv a kdykoliv.. Motorka je skvělá na vyblbnutí v zatáčkách a projížďky v rámci ČR, kolínko a záda tam jdou sami.. Na delší ježdění to není, ten jednoválec se pak dost trápí, zejména na dálnici.

Výkonu má akorát a chová se kultivovaně i při menších rychlostech, kdy se popojíždí například po Praze. Ten jednoválec je prostě dotažený a ve vyšších otáčkách je jeho revír!

Absolvoval jsem s touto motorkou i několik dlouhých tripů po zahraničí a nikde mě nenechala, jediné, co člověk musí hlídat, je olej - tento motor je známý tím, že si bere klidně 1L oleje na 1000 km.

Motorka má take poměrně malou nádrž, takže to opravdu není úplně na cestování.

Koupil jsem na ní všechny možné doplňky a vychytávky, má pro mě obrovskou hodnotu a miluju jí a její vzhled!

Jsem maximálně spokojen a jsem hrdým majitelem.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 29.11.17 v 22:02 10b.