Babetta 210 (1993)

Vlastník MiRocka
Vloženo 14.7.2017
Aktualizováno 14.7.2017

Dvourychlostní automat, litá kola. Celkem spolehlivá. Mám ji pro občasné výjezdy na pohodu. Je registrovaná, má TP a OTP.

Motorka koupena od Mototechna, s.p.

První dojmy - Na první dojmy si už nepamatuji, až na to, že jsem byl okouzlen, že mám něco na dvou kolech s motorem a docela to jede. Litá kola byla tehdy bomba a poutala pozornost (koupeno v 1993).

Doplňky na motorce - Dvě boční koženkové brašny. Nic víc.

Tento stroj jsem si nevybral já, byl mi vybrán někým jiným a v podstatě darován.
Při pravidelné minimální údržbě, kterou potřebuje každý stroj, se odvděčí spolehlivostí a bezvadným provozem. Neměl jsem doposud žádné vážné závady (výměna žárovek se nepočítá).
Na krátké jízdy dobrá, ale po delší jízdě (45 min. a více) a v rychlostech od 40 km/h a výše je to už pěkný vibrační masážní stroj a po jízdě až brní ruce a i to ostatní. Motor se dost chvěje a je s rámem pevně spojen. Jestli to dělají i jiné kusy, nevím. Proto obdivuji ty odvážlivce, kteří na tom procestují okolní státy nebo jedou k moři.
Je dobře ovladatelná, brzdy jsou slabý, s tím je nutno počítat. Spotřebu nevím, nikdy jsem neměřil.
Vhodná jako přibližovadlo do velkých i menších měst, do hustého provozu nebo jen tak na kochání se přírodou a okolím na projížďkách po vesnicích.

Ivossek
Ivossek napsal 15.07.17 v 22:56 10b.

Krásný kousek. 👍

hruso25
hruso25 napsal 14.07.17 v 21:27 10b.

Luxusná mašina.